Close

Ilu peitub detailides

KONA Hybrid Limited Edition

Mida rohkem, seda uhkem! Hyundai KONA täishübriidmudelist on nüüd saadaval Limited Edition-eriversioon, mis saab tasuta kaasa 5 eriti stiilset ja praktilist lisavarustuse elementi!

Pakkumine kehtib Comfort-, Style- ja Premium-varustusega KONA mudelitele ainult perioodil 1.06.2024–30.09.2024 klientide poolt tehtud uute tellimuste puhul. Sõiduk tuleb registreerida enne 31. detsembrit 2024. Paketi väärtus on 1170 eurot. Paketi asemel ei ole võimalik valida sama väärtusega hinnasoodustust.

Pakiruumi ja tagaluugi LED-valgustus
Küljekarpide laiendid, harjatud alumiinium

Küljepeeglite korpused, harjatud alumiinium

Roostevabast terasest läveliistud
Uste LED-tuled, mis projitseerivad maapinnale Hyundai logo

Linnamaastur nii linnatänavatele kui ka külavaheteedele

Hyundai KONA hübriid ei ole lihtsalt järjekordne uus linnamaastur, vaid koht, kus sina ja su lähedased end alati hästi tunnevad – tänu avarale siseruumile ja leidlikele mugavust lisavatele ideedele. Oma nutikate funktsioonidega paneb see tehnoloogia tööle kui võluväel. Vastavalt ametlikele andmetele on KONA keskmine kütusekulu 4,5 l/100 km, kuid kohalikud katsed* näitasid, et see kehtib vaid sportliku sõidustiili puhul.

Hyundai selgelt eristuv disain

Omanäolise esiosa puhtaid vorme rõhutab katkematu horisontaalne valgustriip, mis ulatub servast servani üle kogu autonina, muutes sõiduki välisilme tänu pilkupüüdvale tunnusvalgustusele palju dünaamilisemaks.

Stiilne ruumikus

KONA sees asuv „eluruum” pakub täiuslikku sõidukogemust igasuguse elustiili harrastajaile. Elektriautodest inspireeritud universaalset arhitektuuri täiendab sportlik ruumilahendus. Autos on mahukas 466-liitrine pakiruum, mida on lihtne veelgi suuremaks teha: tagaistmed saab vaid mõne sekundiga siledaks põrandaks kokku klappida, ilma et isegi peatugesid peaks eemaldama.

Ohutu ja mugav sõit

Turvatunde ja meelerahu lisamiseks kuuluvad KONA põhivarustusse isekohanduv kiirushoidik, automaatlülitusega esituled, kaugtulede lülitusabi, parkimisandurid ees ja taga, tagurduskaamera ja esikokkupõrke vältimise abisüsteem koos hädapidurdamisega ristmikul. Premium-varustusega mudeli jaoks on saadaval ka 360° täisvaatemonitor ning veel mitmed edumeelsed turvafunktsioonid.

Sidelahenduste uus tase

Kasutades põhivarustusse kuuluvat Bluelinki rakendust oma nutitelefonis, saad lukustada ja avada KONA ka kaugjuhtimise teel. Ning kui keegi proovib autosse sisse murda, annab rakendus sulle sellest kohe märku. Tänu Hyundai digivõtmele* saad oma Hyundai KONA nüüd avada ja käivitada ka oma nutitelefoni või nutikella abil – turvaliselt ja juhtmevabalt.

Sõida julgelt

Naudi rahuliku südamega sõitu, sest sinu auto põhivarustusse kuulub üks parimaid garantiisid kogu tööstusharus. Kõikidel KONA mudelitel on 5-aastane läbisõidupiiranguta garantii, mille juurde kuulub 5 aastat tasuta autoabi. Lisaks on KONA kõrgepingeakul 8-aastane 160 000 km läbisõidupiiranguga garantii.

Küsi hinnapakkumist Laadi alla KONA hinnakiri