Close

Uhiuus Hyundai i20 võitis Golden Steering Wheel auhinna

Uus i20 pälvis esikoha ja kulla kuni 25 000-eurose hinnaga autode seas. Eelmise põlvkonna i20 võitis Golden Steering Wheel auhinna 2015. aastal. Hyundai B-segmendi kolmanda põlvkonna sõiduauto kehtestab omas klassis uued standardid.

Uhiuus Hyundai i20 pälvis saksa ajalehe Bild am Sonntag ja ajakirja Auto Bild poolt väljastatava Golden Steering Wheel auhinna kui parim auto kuni 25 000-eurose hinnaga autode kategoorias.

Ajakirja Auto Bild toimetajad ei leidnud uues B-segmendi mudelis ühtegi nõrka kohta ning kinnitasid, et i20 on oma klassi üks silmapaistvamaid sõidukeid. Hyundai i20 jaoks on see juba teine kord see üleilmselt tunnustatud automaailma auhind võita.

Uue i20 mudeliga kehtestab Hyundai kuni 25 000-euroste autode kategoorias uued standardid. Korealased on selle loomisel läbi mõelnud iga pisimagi detaili. Sellest annavad tunnistust hea juhitavus, suurepärane roolimistäpsus ning eeskujulikult toimiv 48V hübriidsüsteem. Autos pole jälgegi probleemidest paigaltvõtul, mida tavaliselt väikeste turbomootoritega seostatakse, eriti koostöös seitsmekäigulise topeltsiduriga käigukastiga.

Andreas May, Auto Bildi testi- ja tehnoloogiajuht

Hyundai i20 mudel, mis võitis lugejate hääletusel Golden Steering Wheel auhinna 2015. aastal, on mulle hästi tuttav. Seepärast tekitas uus auto minus erilist ootusärevust. Uuest mudelist on näha, millise õnnestunud arenguhüppe on Hyundai suutnud teha nii disaini kui ka sõidukogemuse ja -mugavuse vallas, aga samuti oma klassi jaoks erakordse varustustaseme osas. Soovin palju õnne igati välja teenitud Golden Steering Wheel 2020 auhinna võitmise puhul!

Tom Drechsler, BILD Group’i autovaldkonna peatoimetaja

Meil on ülimalt hea meel selle üle, et võitsime oma uue Hyundai i20-ga Golden Steering Wheel auhinna. See auhind on kinnitus meie valitud strateegia edukusele: sõidurõõm, säästlikkus, turvalisus, igapäevane kasutusmugavus ja töökindlus – kõik see ühes sportliku disainiga tervikus. Tulemuseks on meie klientide jaoks väga atraktiivse tootega. Ja muidugi on see suur au kõigile meie kolleegidele kogu Hyundai grupis, sest see on tunnustuseks nende igapäevasele väsimatule tööle ja pingutustele.

Andreas-Christoph Hofmann, Hyundai Motor Europe’i turunduse ja tootevaldkonna asepresident

Hyundai menuka mudeli kolmas põlvkond on nüüd saadaval kogu Euroopas. 2021. aasta kevadest on saadaval ka sportlik N Line-mudeliversioon ja sport mudel i20 N. Mootorivalikus on kolm bensiinimootorit, millest kaks on saadaval koos 48V kerghübriidtehnoloogiaga.

Uus i20 saab kaasa terve hulga eesrindlikke turva- ja ühenduvuslahendusi, mida tavaliselt selle segmendi autodes ei leidu, muu hulgas ka mitmed Hyundai edumeelsesse SmartSense-paketti kuuluvad turvasüsteemid: sõiduraja jälgimise abisüsteem, jalakäijaid ja jalgrattureid tuvastav esikokkupõrke vältimissüsteem, kaugtulede automaatlülituse süsteem ja intelligentne piirkiiruse järgimise abisüsteem.

Hyundai i20 eelmise põlvkonna mudel pälvis Golden Steering Wheel auhinna B‑segmendi autode seas 2015. aastal. Tookord hääletasid 400 000 väljaannete Bild am Sonntag ja Auto Bild lugejat 20 Euroopa riigist just Hyundai i20 poolt.

Golden Steering Wheel on parimaid aasta jooksul esitletud uusi autosid auhinnanud alates 1976. aastast. Sel aastal jõudis lugejate hääletuse tulemusel kaheksas eri klassis finaali ühtekokku 24 sõidukit, sealhulgas A- ja B-segmendis ka uus Hyundai i20. Ajakirja Auto Bild testitoimetajad andsid i20-le Golden Steering Wheel auhinna kui parimale autole kuni 25 000-euroste sõiduautode seas.

Sõidukitestijatest professionaalid arvestasid oma hinnangus sõidukogemust, baashinda, põhivarustust ning pakutavat tootjagarantiid.