Close

Turvaline ja soodne Hyundai autoliising

Hyundai tuli aprillis turule soodsa Hyundai Liisinguga, pakkudes kampaaniamudelitele turu soodsaimat 0,99% liisinguintressi.

Alates 1. aprillist alustas Hyundai Motor Baltic koostöös Luminoriga Baliktumis Hyundai Liisingu finantseerimisteenuse pakkumist.

Hyundai jaoks on rohelisem ja puhtam keskkond eesmärgiks, mille nimel on aktiivselt tööd tehtud juba aastaid. Keskkonnasõbralikud autod aitavad säästa loodust ning nende ülalpidamiskulud on sageli väiksemad. Hyundai pakub selleks ka soodsamaid liisingutingimusi.

Kampaaniamudelitele pakub Hyundai Liising turu parimat 0,99% intressi. Tavaintressiks alla 127 g/km heitmete tasemega mudelitele kehtib Hyundai Liisingu soodusintress 1,89 %. Ülejäänud mudelitele lehtib Hyundai Liisingu intress 2,24 %.

Hyundai Liising on saadaval kõikide Hyundai edasimüüjate juures ning olles Luminori lepingupartner saame garanteerida klientidele kiireid otsuseid ning vastuseid. Valikus on nii kasutusrent kui kapitalirent. Lisateenusena pakume ka soodsa  kindlustuse. Kõigile Hyundai mudelitele kehtib läbisõidupiiranguta 5-aastane garantii.

Hyundai Motor Baltic Oy kuulub 1997. aastal loodud ettevõtete kontserni Bassadone Automotive Nordic Oy, mille põhiülesanne on koordineerida Hyundai müügi- ja turundustegevust kolmes Balti riigis.

Luminor on umbes 900 000 kliendi ja 2300 töötajaga suuruselt kolmas finantsteenuste osutaja Baltimaades. Luminori turuosa Baltikumi hoiuseturul oli 2020. aasta detsembri lõpu seisuga 16,1% ja laenuturul 17,2%.

Rohkem infot: www.hyundai.ee/hyundai-liising