Close

Turu kõige laiaulatuslikum garantii Hyundailt

Hyundai garantii on traditsiooniliselt olnud turu kõige laiaulatuslikum – viis aastat ilma läbisõidupiiranguta. Varasemast veelgi laiaulatuslikum – seitsmeaastane garantii ilma läbisõidupiiranguta – anti populaarsele Hyundai i30 kollektsioonile aprillis 2018. Alates 01.09.2018 annab Hyundai kogu oma uuele tootevalikule koguni seitsmeaastase garantii, endiselt ilma läbisõidupiiranguta. Pikendatud garantii kehtib 2019. aastakäigu autodest alates.

„Eesti, Läti ja Leedu klientidele tahab Hyundai pakkuda oma vastupidavatele autodele ka vastavat garantiid,“ räägib Hyundai Motor Finlandi ja Balticu tegevdirektor Esa Kurikka. „Kliendid on olnud väga rahul aasta algul alanud i30 mudelivaliku seitsmeaastase garantiiga, mistõttu otsustasime nüüd mudelivaliku laienedes ja uuenedes laiendada ka garantiid teistele uutele mudelitele. Seitsmeaastane ilma läbisõidupiiranguta garantii räägib meie autode usaldusväärsusest.“

Euroopa värskeim mudelivalik

Hyundai esitleb Euroopa värskeimat mudelivalikut, uuendades 2018. aasta jooksul 90% oma mudelivalikust. Näiteks on äsja Baltikumi turule saabunud uus i20 ja Tucson. Sügisel on tulemas veel uudistooteid, nagu täiselektriline kompaktne Kona Electric ja Hyundai mudelivaliku lipulaev Santa Fe.

„Hyundai kollektsioon on nüüd tõeliselt laiaulatuslik ja mitmekülgne ning just praegu tuleb palju uusi mudeleid. Meie autod on kvaliteetsed ja populaarsed, neis saavad kokku Euroopa ja Korea oskusteave,“ räägib Kurikka.

Samuti püüab Hyundai tugevdada oma positsiooni ökoloogilise liikumise teerajajana, täiendades tootevalikut sõidukitega, mis aitavad luua lahendusi kestvaks arenguks. Lisaks ökoautodele koosneb Hyundai tootevalik laiaulatuslikust SUV-perekonnast, populaarsest i-seeriast ja võimekast N-kollektsioonist. Uue i30 Fastback N maailma esmaesitlus on Pariisi autonäitusel 2018. aasta oktoobris.

Tutvu garantiiga lähemalt