Close

Hyundai uus ametlik edasimüüja Jõhvis – Topauto

Uus Hyundai esindus avati Agdeck-Auto autokeskuses, Pargi 39 ja kannab nüüd nime Topauto Jõhvi. Uuest keskusest saab piirkonna üks laiema valikuga autosalongidest, mis lisaks autode müügile pakub ka ametlikku hooldust.

„Agdeck-Auto on Ida-Virumaal tuntud ja hea mainega automüüja ning seetõttu oleme rahul, et saame ühise Topauto brändi alla tuua oma piirkonna usaldusväärse ja tugeva tegija,“ kommenteeris Topauto juhatuse esimees Janel Sell.

Hyundai tulekuga autokeskusesse, muutub laiemaks linnamaasturite valik, mis on eriti populaarsed kohalikes oludes.

Agdeck-Auto juhataja Toivo Loide ja Topauto juhatuse esimees Janel Sell.

Agdeck-Auto juhataja Toivo Loide kinnitusel on Topauto klientidel võimalik ostetavad autod üldjuhul kiirelt kätte saada, samuti on Topautol professionaalne teenindusmeeskond üle Eesti, mis tagab kliendile kvaliteetse autoteeninduse kõikides esindustes.

„Topauto laienemine Jõhvi tõstab kindlasti siinset automüügikvaliteeti. Lisaks on nüüd võimalik kogu pakutava valikuga mugavalt tutvuda Topauto kodulehel, et salongi tulles oleks inimesel juba hea ettekujutus sellest, millise autoga ta proovisõitu tegema minna soovib,“ ütles Agdeck-Auto juhataja Toivo Loide.

„Samuti on Topauto tugevus väga lai kaasaegsete ja keskkonnasäästlike sõidukite valik, näiteks Hyundail on olemas kõik hübriidajamid – kerghübriid, täishübriid, pistikhübriid, samuti leiab Hyundai valikust ainult elektrijõul liikuvaid autosid,“ lisas Loide.

Topauto Jõhvi salongi töötajaskond on saanud eelnevalt müüdavate mudelite osas väljaõppe, et kliente parimal võimalikul viisil teenindada.

Topauto Jõhvi, Pargi 39

Müük: 332 1431, automyyk@agdeck-auto.ee

Teenindus: 332 1433, autoteenindus@agdeck-auto.ee