Close

Hyundai NEXO ja Hyundai Kona võitsid prestiižse Red Dot Award auhinna

Hyundai Motor on võitnud tänavu kaks Red Dot Award märgist. Hyundai vesinikkütuse mudel NEXO ja linnamaastur Kona pälvisid tunnustuse autode ja mootorrataste kategoorias.
  • Hyundai Motor võidab Hyundai Kona ja Hyundai NEXO mudelitega kaks Red Dot Award auhinda.
  • Auhinnad kinnitavad Hyundai Motori edukust oma disainikeele kujundamisel
  • 2018. aasta auhindadega tunnustatakse Hyundaid viiendat aastat järjest ja kokku on võidetud kümne Red Dot Award auhinda.

Kona sai tunnustuse suurepärase disaini ja innovatsiooni maasturite ja Hyundai NEXO näitas tipptaset oma alamkategoorias. Prestiižne auhind hindab toote funktsionaalsust, vastupidavust, innovatsiooni taset ja üldist kvaliteeti vastavalt vormi ja funktsiooni aspektidele.

NEXO on Hyundai teise põlvkonna vesinikkütuse auto. NEXO-t iseloomustab puhas ja rahulik disain, rõhutades selle sujuvat siluetti ja ujuvat katust. Hyundai NEXO kujundab juhtimise tulevikku, olles Hyundai pilkupüüdev, tehnoloogiline lipulaev. Esimene spetsiaalne vesinikkütusega maastur kombineerib maasturite praktilisust puhta ja arenenud kütuseelemendi oskusteabega, mis pakub turule kõige kaasaegsemat tehnoloogiat autonoomsete sõiduvõimaluste, arukate juhi abisüsteemide ja võimsaimate jõuseadmetega segmendis.

Hyundai maasturid on armastatud ja edukad ning Kona täiendab segmendi valikut veelgi. Selle pehme, terav ja värviline disain on need kolm, mis toovad linnamaasturite segmenti värskendava ja ainulaadse pakkumise. Kona meeldivalt avar siseruum ja mootorite kombinatsioonid muudavad uuendusliku kompaktse linnamaasturina sobivaks valikuks klientide seas.

Disain on järjest enam number üks põhjus, miks kliendid valivad Hyundai kaubamärgi. Selle maineka tunnustuse vastuvõtmine viiendat aastat järjest peegeldab ettevõtte jätkuvat pühendumust autode tootmises, unikaalse ja pidevalt areneva disainikeelega. 2018. aasta auhind on jätk 2017. aastal Hyundai Azera ja i30 tunnustusele, auhinnatud IONIQ 2016. aastal ning kahekordse tunnustuse 2015. aastal i20 ja Sonata ning i10 ja Genesis 2014. aastal .

Red Dot Award on üks kõrgeima kvaliteedi ja ihaldatuim disaini märgis, mille žüriisse kuuluvad globaalselt kõrgelt hinnatud disainerid, professorid ja ajakirjanikud.