Close

Hyundai avab uue esinduse Laagris

Peagi avatakse Tallinna sissesõidul Laagris, Auto-Bon AC AS autokeskuses, uus Hyundai müügisalong. Hyundai müügitegevust alustatakse alates 1. märtsist 2021, kõigile standarditele vastav salong avatakse suvel.

Auto-Bon AC AS on alates 2020. aasta veebruarist Bassadone Automotive Nordic kontserni kuuluva Auto-Bon OY tütarfirma, millele kuulub Citroëni Baltikumi maaletoomisõigus ning Citroëni ja Honda jaemüügiärid Eestis koos vastavate kinnisvaradega. Veebruaris 2021 lisandub ettevõtte jaemüügi portfelli ka Hyundai kaubamärk.

Auto Bon AC juhatuse esimees Andrus Kuusi sõnul on Hyundai kaubamärgi lisandumine Auto-Bon AC AS Laagri salongi loomulik samm Bassadone Nordic Baltikumi äride arengus. „Laagri esinduse asukoht ja maja avar ruumilahendus annavad hea võimaluse pikaaegset Citroëni kogemust rakendada ka teiste kontserni brändidega. Hyundai on eestlaste seas hinnatud automark ning meil on hea meel anda omapoolne panus brändi edaspidisesse arengusse Baltikumis,“ lisas Kuus.

1967. aastal asutatud Hyundai Motor Company on pühendunud eesmärgile saada eluaegseks partneriks kõigis valdkondades, mis puudutavad autot ja selle omamist. Hyundai Motor Company on kasvanud tänaseks suuruselt viiendaks autotootjaks maailmas, millel on üle 20 autotööstusega seotud tütar- ja sidusettevõtte.

Laagris avatav uus Hyundai keskus tagab senisest parema klienditeeninduse, kus avar salong ja moodne järelteenindus tagavad kõrgetasemelise kliendikogemuse,“

kommenteerib Hyundai Motor Balticu juht Erkki Ots.

Tänaseks on Hyundail väga lai mudelivalik alustades bensiini- ja diiselautodest, edasi 48V bensiini ja diiselmootoriga poolhübriiidid, iselaadivad täishübriidid, pistikhübriidid, täiselektrilised KONA ja IONIQ kuni 660 km laadevälbaga ning lõpetades kütuseelemendiga vesinikuautoga. Paljusid neist saab ka nelikveolisena. Hyundai paneb väga suurt rõhku turvalisusele ning kõikidel mudelitel on juba standardvarustuses palju  juhiabisüsteeme ning turvalahendusi. Innovatiivse autotootjana on Hyundail pika sõiduulatusega elektriautod KONA ja IONIQ. KONA hoiab juba teist aastat Eestis elektriautode müügitabelis esimest kohta. Uued linnamaasturid Tucson ja Santa Fe kannavad endas Hyundai julget disainikeelt ning lisavad valikusse hübriidi ja pistikhübriidi. i-seeria mudelid i10, i20 ja i30 on läbinud täieliku uuenduskuuri ning on nüüd varasemast veelgi turvalisemad, moodsate ühendusvusteenustega ja saadaval ka 48V hübriididena.

Auto-Bon AC AS on Citröeni kaubamärgi autode maaletooja Baltikumis ning Honda ja Citroëni autode edasimüüja Eestis. Alates 2020. aasta veebruarist kuulub ettevõte Bassadone Automotive Nordic kontserni.