Close

Franz Malmsten on Hyundai suvine brändisaadik 2022

Teisipäeval, 24. mail, sai noor, talendikas ning lootustandev filmi-ja teatrinäitleja Franz Malmsten suviseks kasutamiseks uue Hyundai i20 N.

Franz on end juba tõestanud edasipüüdliku ning andeka noore tulevikutegijana, teinud suurepäraseid rollisooritusi Eesti kassahittides „Soo“, „Talve“ ning „Apteeker Melchior“. Lisaks tuli Franz varasuvise üllatusena menusaate „Maskis laulja“ Sinise ahvi maski alt välja võitjana.

Ka Hyundai on olnud paaril viimasel aastal võidulainel, noppides Aasta auto auhindu nii Eesti ja Euroopa  turgudelt. Lisaks pärjati Hyundai IONIQ 5 lausa World Car of the Year 2022  tiitliga!

Nagu ka noor ja sportlik Franz Malmsten, pakub i20 N innustust, võidujanu ning  nooruslikku uljust! Elu ei ole vaid sõitmine punktist A punkti B – nautima peab ka kulgemist ning i20 N on selleks ideaalne kaaslane. N tähistab maksimaalset lõbu ning on rohkemat kui lihtsalt sõitmine!

“See projekt on mulle väga südamelähedane. Eriti, kui esimene auto, millega mina õppisin sõitma, oli minu vanaisa Hyundai Accent. Autohuvilisena hoian valdkonna uudistel pidevalt silma peal ning see mudel püüdis mu tähelepanu juba alguses.“, kommenteeris Franz koostööd Hyundaiga.

Hyundai i20 N on kindlasti Franzule suureks abiks, et suvisel kiirel ajal paljudes projektides kaasa lüüa ning noorusliku uljusega uusi edusamme saavutada.

i20 N on võimsa 204 hj 1,6-liitrise turbo bensiinimootoriga igapäeva ralliauto. Autol on 18-tollised kergmetallveljed ülitõhusate Pirelli P-Zero rehvidega ning WRC-st inspireeritud välidisain. i20 N kiirendab 0 -> 100 km/h vaid 6,7 sekundiga.