Close

Nüüd läheb kiireks!

Maailma parimad elektriautod ei ole kallid ja nüüd on nad kohal! Ülikiire laadimisega Hyundai IONIQ 5 ja IONIQ 6 laoautod nüüd eriti hea hinnaga!

IONIQ 5

Vaata hinnakirja

IONIQ 6

Vaata hinnakirja

Igal aastaajal kiirelt laetud

Hyundai IONIQ 5 ja IONIQ 6 on varustatud 800 V akusüsteemiga, mis tähendab, et saad nautida lühimaid võimalikke laadimisaegu! Lisaks on kõikidel mudelitel ka aku soojendusseade ja soojuspumba süsteem.

Pärast 10-minutilist laadimist tavalise 50 kW laadijaga pikeneb auto sõiduulatus u 46 km võrra. Ülikiire laadijaga laadides aga tervelt 150 km võrra. Kodune laadija on küll mugav, ent mitte hädavajalik. Avalike laadijate arv kasvab iga päevaga ja kuna konkurents turul on tihe, muutuvad ka laadimishinnad vastavalt.

Ideaalne kontor teel

Hyundai IONIQ 5 ja IONIQ 6 tõhus lahendus Utility-režiim võimaldab kasutada kõiki auto süsteeme ka siis, kui auto on pargitud, võttes selleks voolu kõrgepingeakust (12 V aku asemel).

Mugavus põhivarustuses

Kõikides Hyundai IONIQ-mudelites on 2 integreeritud ekraani: teabe- ja meelelahutussüsteemi 12,3″ puuteekraan ja digitaalne näidikuplokk. Kaardiuuendused ning teabe- ja meelelahutussüsteemi tarkvaravärskendused saab alla laadida tasuta juhtmevabalt, külastamata selleks autoteenindust. IONIQ 5 ja IONIQ 6 on varustatud uusimate turva- ja juhiabisüsteemidega.

24-kuuline hooldusvälp

Hyundai IONIQ 5 ja IONIQ 6 hooldusvälp on meeldivalt pikk – 24 kuud. Ka garantii pärast pole vaja muret tunda: tootja annab autole 5-aastase läbisõidupiiranguta garantii, kõrgepingeakule aga tervelt 8-aastase 160 000 km läbisõidupiiranguga garantii.

Tule ja proovi ise järele, kuidas sõit maailma parimaks valitud autoga tundub

"*" indicates required fields

Võtke minuga ühendust*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pakkumine kehtib 30. juunini või seni, kuni autosid laos jätkub.