Close

Disain

Inspireeritud autospordist
Hyundai edasimüüjad

Hyundai KONA N viimane mudel on välja müüdud. Kõik seni tellitud autod tarnitakse sellegipoolest klientidele, ent uusi tellimusi pole ajutiselt võimalik esitada. Lisateabe saamiseks võta ühendust lähima Hyundai edasimüüjaga.

Kompromissideta enesekindel

Olles esimene Hyundai võimsa N-perekonna linnamaastur, ühendab Hyundai KONA N meie eduka mudeli kaasaegse välimuse koos dünaamilise disainikeele ja N-mudelite väljendusrikaste detailidega – vastupandamatu!

Esiosa

Eksklusiivne, eriomane võrgust esivõre koos integreeritud N-logoga ja agressiivsed tuled täiendavad KONA N-i esiosa jõulist välimust.

Külgilme

Sportlikku siluetti rõhutavad madal kliirens, eksklusiivsed sepistatud N-veljed, N-logo veljekapslil ja eksklusiivsed punased lävekarbid, millele on graveeritud N-logo.

Tagaosa

Kaheosaline suur katusespoiler koos ikoonilise piduritulega lisab N-mudelile omast vürtsi. Punane aktsentjoon ja kaks suurt summutitoru otsa rõhutavad KONA N-i jõulist olemust.

Isikupärasta KONA N oma stiili järgi

Vali kerevärv, mis sulle kõige paremini sobib.

Vali oma lemmik

Võidusõidust inspireeritud juhitavus. Linnamaasturi mugavus

Kui sulle meeldib sõita, siis võtad meelsasti oma KONA N-i eest vastutuse üle hetkest, kui libistad ennast ralliauto korvtooli. Iga detail on disainitud hõlpsaks juhtimiseks: alates roolimisest ja käiguvahetusest kuni jõudluse jälgimiseni igal ajahetkel.

Sportlikud korvistmed

Tunne ennast tõelise rallisõitjana nendes nahkkattega (seemisnahast) sportistmetes, millel on eenduvad külgmised toed, nahast aktsendid ja sinised õmblused.

N-i rool

N-i nahkkattega sportrool pakub tänu roolil olevatele käiguvahetuslabadele ja kahele kohandatavale kiirlülitile suurepärast haarduvust ja vahetut sõidukogemust. Ja loomulikult N Grin Shifti nupule.

8-käiguline topeltsiduriga automaatkäigukast

Kiire käiguvahetusega märg-tüüpi kaheksakäiguline topeltsiduriga käigukast (N DCT) võimaldab käike ka manuaalselt vahetada, kui soovid saada jõulisemat ralliauto tunnetust.

Sõiduandmete kuvamissüsteem

Jälgi ja paranda oma sõiduaega: süsteem salvestab ja kuvab sõiduandmeid, sealhulgas võimsust, pöördemomenti, turborõhku, ringi- ja kiirendusaega.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Võimsad N-mudelid
Tutvu lähemalt

Omadused
Tutvu lähemalt

Hyundai Bluelink
Vaata lähemalt