Close

Disain

Suutlikkus stiilsel kujul
Broneeri proovisõit

See mudel on ajutiselt läbi müüdud. Võta lisateabe saamiseks ühendust edasimüüjaga.

Ümber disainitud põnevuse ja parema jõudluse jaoks

Pilgud pöörduvad – ja mitte ainult kõla pärast. i30 N-i täiustatud disainielemendid ja värskendatud disain peegeldavad auto jõudlust. Iga disainiomadus on töötatud välja dünaamilisele jõudlusele keskendudes.

i30 N i30 Fastback N Siseruum

i30 N

Loodud silmapaistvaks soorituseks

Agressiivse ilmega esikaitseraud koos õhu sissevõtuavadega parandab aerodünaamikat ja vähendab vibratsiooni. Uued 19-tollised sepistatud valuveljed on kergemad, näevad suurepärased välja ning parandavad juhitavust ja haardumist.

Esiosa

Uutest N-iluvõredest paistavad välja uued V-kujuliste päevasõidutuledega LED-esituled, mis on optimeeritud mootori tõhusaks jahutamiseks.

Külgilme

Agressiivsemat kaitseraua ja õhu sisselaske disaini täiustavad aerodünaamilised külgmised tiivad. Need on õhukardinad, mis parandavad oluliselt õhuvoolu ja vähendavad rattakoopas esinevat turbulentsi.

Tagaosa

Tagumisel kaitseraual on integreeritud udutuled, punane aktsentjoon ja kaks eriti suurt väljalasketoru. Uuendatud tagumistel LED-kombituledel on uus valgussignatuur, mis peegeldab eespool nähtavat V-kuju, et tagada sportlik sümmeetria ja maksimaalne nähtavus.

Liiguta liugurit, et võrrelda omavahel mudeleid Hyundai i30 N ja i30.

19-tollised N-valuveljed

Hyundai kõigi aegade esimesed 19-tollised valuveljed parandavad juhitavust ja haarduvust, vähendades vedrustamata massi. Need on paari pandud kõrge jõudlusega Pirelli P-Zero rehvidega.

Suuremad tagumised väljalasketorud

Julge püstitada suuri eesmärke. Oleme teinud kaks väljalasketoru veel suuremaks, et rõhutada mudeli i30 N sportlikku välimust.

Isikupärasta i30 N oma stiili järgi

Vali kerevärv, mis sulle kõige paremini sobib.

i30 Fastback N

Disainitud päid pöörama. Ja kurve purustama

i30 Fastback N-i disain on unikaalne ja mõeldud ümber kujundama sõidukile omaseid disainijooni dünaamilise jõudluse vaatest.

Esiosa

Agressiivsemat kaitseraua ja õhu sisselaske disaini täiustavad aerodünaamilised külgmised tiivad. Need on õhukardinad, mis parandavad oluliselt õhuvoolu ja vähendavad rattakoopas esinevat turbulentsi.

Külgilme

Hyundai kõigi aegade esimesed 19-tollised valuveljed parandavad juhitavust ja haarduvust, vähendades vedrustamata massi. Need on paari pandud kõrge jõudlusega Pirelli P-Zero rehvidega.

Tagaosa

C-piilari töötlus ja tagumine tuuleklaas on inspireeritud veetilgast, pehmetest ja elegantsetest kujunditest, et tugevdada kitsenevat vööjoont.

Liiguta liugurit, et võrrelda omavahel mudeleid Hyundai i30 Fastback N ja i30 Fastback.

Elegantne tagaspoiler

Sportliku luukpära ajatu ilu immitseb rikkalikult kaardunud tagumisse spoilerisse.

Suuremad tagumised väljalasketorud

Avalda muljet. Oleme teinud kaks väljalasketoru veel suuremaks, et rõhutada mudeli i30 Fastback N sportlikku iseloomu.

Siseruum

Täiustatud jõuline kokpit

Autosid tõeliselt armastavate inimeste jaoks loodud i30 N on voolujoonelise ja sportliku interjööriga, mis haarab kaasa ja erutab. Kokpit on üheaegselt nii juhtimiskeskus kui ka mugav töökoht. Ergonoomika keskpunktis on juht – kõik on näha ja käeulatuses.

Istu nagu professionaal

Kõrge jõudlusega monoformsed istmed* on kaetud premium-naha ja Alcantara® materjalidega, neil on valgustatud N-logo ja rõhutatud padjandid, et pakkuda suurepärast külgsuunalist tuge kehale.

Valikuline lisavarustus.

Kiired käiguvahetused käeulatuses

Võidusõidust inspireeritud käiguvahetuslabad toovad kiire ja vahetu käiguvahetuse teie käeulatusse. Kuna need käiguvahetuslabad on roolile paigaldatud, saad kurvides tõhusamalt käiku vahetada.

N-näidikud

Vaata mootoriõli temperatuuri, pöördemomenti ja turborõhku ühe pilguga. Käiguvahetuse ajastamise funktsioon toetab võidusõidurajal sõitmist. Muutuva LED-pöördloenduri punane tsoon muutub vastavalt õlitemperatuurile.

Performance Blue-värvi õmblused

i30 N-i sisekujunduse läbivaks elemendiks on stiilsed Performance Blue-toonis kontrastõmblused. Need pilkupüüdvad aktsendid annavad salongile veel sportlikuma ilme.

N-rool

N-rool oma eksklusiivsete Performance Blue õmblustega ja N-logoga asetab sõiduomadused otse käeulatusse – näiteks on olemas spetsiaalsed N-režiimi nupud ja N Grin Shift.

Sportlik käiguvahetus

Kui soovid võtta kontrolli ja kasutada käigukangi käikude vahetamiseks, siis meeldib sulle ka meie TCR-võistluskogemusest sündinud sportlik käiguvahetuse loogika: edasilüke käigu allavahetamiseks ja tagasitõmme käigu ülesvahetamiseks.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Omadused
Tutvu lähemalt

Võimsad N-mudelid
Tutvu lähemalt

Hinnad
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid