Close

Omadused

Tutvu i30 varustuse ja funktsioonidega
Broneeri proovisõit

Seda mudelit pole ajutiselt võimalik tehasest tellida. Palju rikkaliku varustusega mudeleid on aga ikka saadaval otse meie edasimüüjatelt. Sinu Hyundai partner teeb Sulle hea meelega pakkumise!

Tark tehnoloogia lisab mugavust ja ohutust

Sinu aktiivse elustiili toetamiseks on i30 varustatud mitmete intelligentsete tehnoloogiatega: alates tõhusatest jõuallikatest, mille seas on ka 48 V kerghübriidajam, kuni nutikate mugavusfunktsioonideni, mis muudavad sõidu veelgi nauditavamaks.

Ühenduvus Ohutus Jõudlus

Ühenduvus

Ühenda ennast oma telefoni ja autoga

Koos Bluelink®-i mobiilirakendusega* saad oma i30 kaugelt lukustada ja lukust avada või leida oma auto, kui oled unustanud, kuhu selle täpselt parkisid. Kui keegi peaks püüdma autosse sisse murda, saadab rakendus sulle häireteate. Ja kui tahad teada, kas rehvirõhk või pidurisüsteem on korras, teavitab rakendus sind ka sellest.

Hyundai Live-teenuste* tellimusega kaasneb liiklusteave, reaalajas parkimise uuendused, tanklate asukohad ning samuti ilmateade.

Loe lähemalt Bluelink kohta

7-tolline digitaalekraan

7-tolline digitaalekraan* kuvab olulise sõiduteabe juhi ette ja keskele. Saad kuvada oma kiiruse digitaalselt, energiavoo (ainult hübriidil), navigeerimiskuva või aktiivsed SmartSense’i juhiabisüsteemid.

Suurem puuteekraan

10,25-tolline puuteekraan* pakub lihtsat ligipääsu sõiduki infole, teabe- ja meelelahutussüsteemile, navigatsioonisüsteemile ja nutitelefoni rakendustele.

Kolm sõidurežiimi

Sõltuvalt valitud sõidurežiimist* muutuvad digitaalekraani värvid ja graafika. Siin nähtav sinine on sõidurežiimis Normal, ekraan on roheline, kui valitud on Eco, ja sõidurežiimis Sport on värviks oranž.

Ohutus

Hyundai SmartSense

Täiustatud Hyundai SmartSense’i pakett – meie tipptasemel täiustatud juhiabisüsteem – on nüüd täielikult integreeritud i30 mudelisse, pakkudes sulle turvalisust ja meelerahu oma armsamate suhtes.

Loading
Arrow

Sõiduraja jälgimise abisüsteem

i30 sõidukiga tuleb esmakordselt kaasa ka sõiduraja jälgimise abisüsteem*. Aktiveerituna hoiab see sõiduki kiirusel 0 kuni 180 km/h maanteel ja tänaval oma sõiduraja keskel.

* Saadaval Style- ja N Line-mudelile.

Arrow

Pimenurga jälgijaga kokkupõrke vältimise abisüsteem*

Kahte tagumisel põrkeraual asuvat radarandurit kasutav süsteem hoiatab pimealas olevast liiklusest. Kui sellises olukorras lülitad sisse suunatule, kõlab rajavahetuse abisüsteemi hoiatus.

* Comfort-mudelil lisavarustuses, Style-mudelil standardvarustuses.

Arrow

Tagumise põikisuunalise liikluse kokkupõrke vältimise abisüsteem*

Tagurdades välja halva nähtavusega oludes, hoiatab süsteem juhti küljelt lähenevast sõidukist.

* Comfort-mudelil lisavarustuses, Style-mudelil standardvarustuses.

Arrow

Esikokkupõrke vältimise abisüsteem

See i30 standardvarustusse kuuluv süsteem skaneerib radari ja kaameraga teed auto ees ning pidurdab automaatselt, kui tuvastab ees ootamatult pidurdava teise sõiduki või teele astunud jalakäija või jalgratturi.

Arrow

Sõidurajal püsimise abisüsteem

Sõidurajalt tahtmatu kõrvalekaldumise korral hoiatab süsteem juhti ning vajadusel pöörab rooli viisil, mis viib auto tagasi sõidurajale.

Arrow

Eesoleva sõiduki liikumahakkamise märguanne

Nutikas süsteem linnaliikluses annab juhile märku, kui ees, näiteks punase fooritule taga või ummikus seisnud sõiduk liikuma hakkab.

Jõudlus

Dünaamiline sõitmine – turboülelaaduriga

Tootevaliku tipus on 1,5-liitrine T-GDi bensiinimootor, mille võimsus on 159 hj ning mis on standardvarustuses 48 V kerghübriidtehnoloogia ja 7-käigulise DCT-automaatkäigukastiga mudelil.

Lisaks on saadaval 110 hj versioon 6-käigulise manuaalkäigukastiga 1,5-liitrisest DPi mootorist ja 6-käigulise manuaalkäigukasti või 7-käigulise DCT-automaatkäigukastiga 1,0-liitrisest T-GDi mootorist.

48 V kerghübriidsüsteem

48 V kerghübriid-jõuülekandesüsteem toetab sisepõlemismootorit, lisades sõidu eri faasides elektrimootori jõudu. Uuri rohkem selle innovatiivse kütust säästva süsteemi kohta.

Mugav käivitus Kiirendamine Laadimine sõidu ajal Regeneratiivpidurdus Laiendatud start-stop

Mugav käivitus

See on eriti kasulik linnaliikluses. See toetab kiiremat ja sujuvamat mootori käivitamist lisa-pöördemomendiga, mille annab 48 V aku.

Kiirendamine

Kiirendamisel toetab käivitusgeneraator mootorit 4–10 kW jõuga. Kui soovitud kiirus on saavutatud, lülitub süsteem neutraalasendisse ja energia lisamine lõpeb. Tulemuseks on väiksemad CO₂-heide ja kütusekulu.

Laadimine sõidu ajal

Ühtlase kiirusega sõitmisel on süsteem kas tühikäigul või – sõltuvalt aku laetusest – töötab generaatorina, laadides 48 V akut.

Regeneratiivpidurdus

Pidurdamisel või lihtsalt gaasipedaali vabastamisel paneb pöörlev väntvõll tööle käivitusgeneraatori, mis omakorda toodab energiat maksimaalse võimsusega 10–12 kW. Generaator muudab kineetilise pidurdusenergia elektrienergiaks ja suunab selle tagasi 48 V akusse.

Laiendatud start-stop

See funktsioon aktiveerub aeglaselt sõites, kiirusel umbes 30 km/h. Aeglustamisel kiirustele alla 30 km/h ja siduri lahutamisel lülitub mootor täiesti välja.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Võimsad N-mudelid
Avasta suure jõudlusega N-mudelid

Tule proovisõidule
Broneeri proovisõit

Hinnad
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid