Close

Disain

Tutvu i30 välisilme ja siseruumiga
Broneeri proovisõit

Seda mudelit pole ajutiselt võimalik tehasest tellida. Palju rikkaliku varustusega mudeleid on aga ikka saadaval otse meie edasimüüjatelt. Sinu Hyundai partner teeb Sulle hea meelega pakkumise!

Valmis minema igale poole – stiilselt

Hyundai i30 mudelivaliku loomisel võeti eesmärgiks elegantsus ja mitmekülgsus. i30 Fastback on oma kaunite vormidega tõeline pilgupüüdja. Praktiline universaal on õige valik neile, kes hindavad suurt transpordimahtu. Klassikaliselt stiilne i30 Hatchback on alati hea valik.

Wagon Hatchback

i30 Wagon

Elegantne mitmekülgsus

i30 Wagon tutvustab uut taset oma klassis. Välisilmes ühendatakse täiuslikult stiil ja aerodünaamiline tõhusus. Salongis on kasulikkus, mugavus ja elegants võrdselt olulised.

Ilmekas esivõre

Kolmemõõtmeline esivõre muster peegeldab mitmekülgset väledust. Stiilses uues valgustusdisainis on lisavarustusena integreeritud V-kujulised päevasõidutuled, aga ka uusima LED-tehnoloogiaga õhemad esituled.

Voolujooneline siluett

Sõidukil on sportlik siluett, mille kitsamaks muutuvat katusejoont rõhutavad saledad hõbedased katusereelingud, mis on i30 Wagoni standardvarustuses.

10,25-tolline puuteekraan

10,25-tolline puuteekraan* pakub lihtsat ligipääsu sõiduki infole, teabe- ja meelelahutussüsteemile, navigatsioonisüsteemile ja nutitelefoni rakendustele.

Vali oma lemmik

Praktiline mugavus koos ruumika elegantsiga

Praktiline ja mugav – ava tagaluuk ja too nähtavale 602-liitrine pagasiruum. Lase tagaistmed täielikult alla ja suurenda ruumi hiiglasliku 1650 liitrini. Keskmise käetoe taga asuv luuk* muudab suuskade ja teiste pikkade esemete transportimise lihtsaks. Seda ka siis, kui autos on neli inimest.

i30 Hatchback

Klassikaliselt stiilne

Hyundai i30 on atraktiivne ja nutikas pereauto. Seda populaarset C-segmendi mudelit on alates selle turuletoomisest 2007. aastal müüdud juba enam kui miljon eksemplari.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Omadused
Tutvu lähemalt

Tule proovisõidule
Broneeri proovisõit

Hinnad
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid