Close

Disain

Tutvu i30 välisilme ja siseruumiga
Broneeri proovisõit

Seda mudelit pole ajutiselt võimalik tehasest tellida. Palju rikkaliku varustusega mudeleid on aga ikka saadaval otse meie edasimüüjatelt. Sinu Hyundai partner teeb Sulle hea meelega pakkumise!

Valmis minema igale poole – stiilselt

Hyundai i30 mudelivaliku loomisel võeti eesmärgiks elegantsus ja mitmekülgsus. i30 Fastback on oma kaunite vormidega tõeline pilgupüüdja. Praktiline universaal on õige valik neile, kes hindavad suurt transpordimahtu. Klassikaliselt stiilne i30 Hatchback on alati hea valik.

Wagon Fastback Hatchback N Line

i30 Wagon

Elegantne mitmekülgsus

i30 Wagon tutvustab uut taset oma klassis. Välisilmes ühendatakse täiuslikult stiil ja aerodünaamiline tõhusus. Salongis on kasulikkus, mugavus ja elegants võrdselt olulised.

Ilmekas esivõre

Kolmemõõtmeline esivõre muster peegeldab mitmekülgset väledust. Stiilses uues valgustusdisainis on lisavarustusena integreeritud V-kujulised päevasõidutuled, aga ka uusima LED-tehnoloogiaga õhemad esituled.

Voolujooneline siluett

Sõidukil on sportlik siluett, mille kitsamaks muutuvat katusejoont rõhutavad saledad hõbedased katusereelingud, mis on i30 Wagoni standardvarustuses.

10,25-tolline puuteekraan

10,25-tolline puuteekraan* pakub lihtsat ligipääsu sõiduki infole, teabe- ja meelelahutussüsteemile, navigatsioonisüsteemile ja nutitelefoni rakendustele.

Vali oma lemmik

Praktiline mugavus koos ruumika elegantsiga

Praktiline ja mugav – ava tagaluuk ja too nähtavale 602-liitrine pagasiruum. Lase tagaistmed täielikult alla ja suurenda ruumi hiiglasliku 1650 liitrini. Keskmise käetoe taga asuv luuk* muudab suuskade ja teiste pikkade esemete transportimise lihtsaks. Seda ka siis, kui autos on neli inimest.

i30 Fastback

Suuri sõnu ei olegi vaja

Esmaesitlusest alates on Hyundai i30 Fastback püüdnud möödujate pilke rohkem kui ei ükski teine auto selles klassis. Oma kaarja silueti ja lauge katusejoonega on i30 Fastback alati elegantne iludus kõikide vaatajate silmis.

Dünaamiline sõitmine – turboülelaaduriga

i30 Fastbacki vedrustus on lastud madalamaks, et saavutada parem välimus ja täiustatud juhitavus. Turboülelaaduriga mootor suurendab nii jõudlust kui ka ökonoomsust.

Rikkalik ja elegantne

Hyundai i30 Fastbacki uued luksuslikud istmekatete võimalused, rohkem individuaalseid värvivalikuid ja uusim multimeediatehnoloogia muudavad sinu sõidukogemuse unikaalseks.
Klaasist katuseluuk* suurendab veelgi Fastbacki salongi avatud ja õhulist atmosfääri.

i30 Hatchback

Klassikaliselt stiilne

Hyundai i30 on atraktiivne ja nutikas pereauto. Seda populaarset C-segmendi mudelit on alates selle turuletoomisest 2007. aastal müüdud juba enam kui miljon eksemplari.

i30 N Line

Sportlikum välimus, dünaamilisem sõit

Vii oma i30 kogemus uuele tasemele uue sportliku N Line’i varustustasemega: eksklusiivsed disainielemendid ja veelgi dünaamilisem sõit, inspireeritud mudeli i30 N võrratust jõudlusest.

N Line’i embleem

Küljel saadab läikiv N Line‘i embleem sportliku signaali kõigile, kes mööda sõidavad.

Silmatorkav välimus

Uuendatud i30 N Line’i disain laiema esivõrega ja uue tagumise kaitserauaga jätab veelgi võimsama mulje. Ammutades inspiratsiooni lennumasinate disainist, on alumine keskmine esivõre domineerimas esikaitseraua piirkonnas. Külgavadel on eraldiseisvad tiivad, mis parandavad aerodünaamilist jõudlust.

18-tollised valuveljed

i30 N Line’il on 18-tolliste velgede disain, mis lisab põnevust, väljendades kiirust ka paigal seistes.

Valmis jõudlusest inspireeritud sõiduks

Vastupidavad N Line’i sportistmed pakuvad tuge ja mugavust, elektriliselt reguleeritavat nimmetuge ja pikendatavat istmepatja. N Line on saadaval perforeeritud nahkkattega rooli ja roostevabast terasest pedaalidega. N Line‘i käigukangi sportlikud metalsed rõhutused, punane võidusõidujoon ja nahkdetailid paremaks käeshoidmiseks ja veelgi enamaks autospordi tunde tekitamiseks.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Omadused
Tutvu lähemalt

Tule proovisõidule
Broneeri proovisõit

Hinnad
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid