i30 FASTBACK N LINE – SPORTLIKUM VÄLIMUS, DÜNAAMILISEM SÕIT

Vürtsita oma i30 Fastbacki kogemust. Uuendatud N Line lisab i30 Fastbacki inspireerivale disainile rikkalikult autospordi muskleid.

 

Silmatorkav välimus

Sujuv lauge katusejoon ja madal, teravajoonelisem hoiak – uus i30 Fastback N Line lisab atleetlikule disainile kuhjaga autospordi muskleid. Ikooniline esiosa on uuendatuna veelgi sportlikum. Tagaosa on üle võetud mudelilt i30 Fastback N.

 

Tagaosa rõhutab jõuline kaitseraud elegantse valgustpeegeldava punase joone ja kolmnurkse LED-udutulega. Tänu vedrustuse seadistusele ja suurtele 18-tollistele valuvelgedele täidavad rattad kogu rattakoopa, luues veelgi dünaamilisema oleku ja pakkudes suurepärast juhitavust.

 

N Line’i embleem

Esitiiva ülaosas diskreetselt asetsev läikiv N Line‘i embleem ja musta värvi küljepeeglid muudavad i30 Fastback N Line‘i teistest erinevaks.

N Line’i sportistmed

Vastupidavad N Line’i sportistmed pakuvad tuge ja mugavust, elektriliselt reguleeritavat nimmetuge ja pikendatavat istmepatja.
Katuseluuk on saadaval i30 Fastback N Line mudelile lisavarustusena.

 

Jõudlusest inspireeritud sõit – energiast tulvil

N Line on saadaval perforeeritud nahkkattega rooli ja roostevabast terasest pedaalidega. N Line‘i käigukangi sportlikud metalsed rõhutused, punane võidusõidujoon ja nahkdetailid paremaks käeshoidmiseks ja veelgi enamaks autospordi tunde tekitamiseks.

 

Hyundai edasimüüjad