Close

Omadused

Sõidurõõm koos igakülgse mugavusega
Broneeri proovisõit

See mudel on ajutiselt läbi müüdud. Võta lisateabe saamiseks ühendust edasimüüjaga.

Ära tee kompromisse

Võimas jõuallikas, mille üle sul on täielik kontroll. Turvasüsteemid, mis sinu ohutuse eest aktiivselt hoolt kannavad. Sidelahendused, mis sind kõigega kursis hoiavad.

Jõudlus Ühenduvus Ohutus

Jõudlus

Häälestatud pakkuma maksimaalset lõbu

i20 N kiirendab 0–100 km/h vaid 6,2 sekundiga, tippkiirus on 230 km/h. Selline jõudlus toob naeratuse näole.

Mootori pöörete sobitamisfunktsioon

Kontrolli käiguvahetusi madalamale käigule pöörete sobitamisfunktsiooniga: vajuta roolil vastavat punast nuppu, et sünkroniseerida mootor ja väljundvõll ning saavutada sujuvam või sportlikum käiguvahetus.

Eristuvad N-logoga pidurikettad

Suure jõudlusega pidurid paistavad silma suuremate eesmiste piduriketastega ja iseloomuliku tomatipunase aktsentvärviga.

Muuda väljalaskesüsteemist kostvat heli

Tekita oma täiuslik väljalaskesüsteemist kostev heli, kasutades muudetavat summuti juhtimist.

Vahetu ja täpne roolimine

Võta täpselt iga kurvi ja sõida enesekindlalt: väiksema rooliülekandearvuga (12,0) ja eesmärgipäraselt häälestatud roolivõimendussüsteemiga hoiad sõitu oma kontrolli all igal teel.

Esmaklassiline vedrustus

Täiustatud vedrustus kindlustab sportliku sõidustiili korral parema haarduvuse ja löökide summutamise. Sellel on tugevamad tugikuplid, uue geomeetriaga puksid, aga ka viis ratta fikseerimispunkti ja stabilisaatorivarb.

Ühenduvus

Ole ühenduvuses ja teadlik

Hoia sõiduandmetel silm peal tänu i20 N-i Performance Driving Data süsteemile, mis kuvab teavet võimsuse, pöördemomendi ja turboülelaaduri lisavõimsuse kohta. Sellel on ka ringiaja ja kiirenduse taimer.

10,25-tolline puuteekraaniga navigatsioonisüsteem

Lisavarustusse kuuluv 10,25-tolline puutetundlik LCD-ekraan võimaldab nautida eksklusiivset N-sisu, ühendada oma telefoni Apple CarPlay või Android Autoga või kasutada Hyundai tipptasemel Bluelinki teenuseid.

Auto olek

Vajad kütust? Heida lihtsalt pilk rakendusse. Naudi igal ajal kaugjuurdepääsu oma auto olekule, näiteks sõidukaugus tühjenemiseni, uksed avatud/suletud või lukustatud/lukustamata ja aknad või pakiruum avatud/suletud. Bluelink on saadaval lisavarustusena.

Esmaklassiline BOSE helisüsteem

Naudi paeluvat heli ja võimsaid bassinoote tänu esmaklassilisele Bose Premiumi helisüsteemile, mis sisaldab kaheksat kõrge kvaliteediga kõlarit, sealhulgas bassikõlarit.

Ohutus

Tipptasemel turvavarustus

Tipptasemel uudsete Hyundai Smart Sense’i juhiabisüsteemidega pakub i20 N oma klassi kõige täiustatumaid aktiivse turvalisuse tehnoloogia pakette, et tagada sulle suurem turvalisus ja rahulikum meel.

Tagurduskaamera parkimisjuhistega

Näe, mis toimub sinu taga sõiduki parkimisel või tagurdamisel. Ekraanil on auto taga toimuv näha reaalajas, koos abijoontega lihtsamaks parkimiseks.

Loading
Arrow

Sõiduraja jälgimise abisüsteem

Tahtmatu sõidurajalt kõrvale kaldumise korral hoiatab süsteem sind ning vajadusel pöörab rooli viisil, mis viib auto tagasi sõidurajale.

Arrow

Pimenurga hoiatussüsteem

Hüvasti, pimedad nurgad! Andurid jälgivad külgedel ja taga toimuvat ja hoiatavad küljepeeglites, kui peeglitest mittenähtavas alas ehk pimenurgas on teine sõiduk. Kui samal ajal lülitada sisse sama poole suunatuli, kostab hoiatusheli.

Arrow

Sõidurajal püsimise abisüsteem

Süsteem kasutab sõiduradade jälgimiseks auto eesmist kaamerat. Tahtmatu sõidurajalt kõrvale kaldumise korral hoiatab süsteem sind ning vajadusel pöörab rooli viisil, mis viib auto tagasi sõidurajale.

Arrow

Tark kiirusepiirangu abisüsteem

Ära kunagi ületa piirkiirust. Süsteem tuvastab liiklusmärgid, kuvab kiirusepiirangud ja võib automaatselt vähendada sõiduki kiirust, kui lubatud kiirust ületatakse.

Arrow

Tähelepanuhoiatuse süsteem

Aeg väikeseks pausiks? Kui tuvastatakse juhi väsimus või tähelepanu hajumine – lähtuvalt roolimise andmetest ja auto asukohast sõidurajal –, saadab süsteem hoiatuse ja hüpikteate, soovitades teha puhkepaus.

Kaugtulede automaatlülitus

Tuvastab vastutulevad ja samas sõidureas olevad sõidukid ning vahetab kaugtuled ümber lähituledeks. Kui sõidukeid enam ei tuvastata, aktiveerib süsteem taas automaatselt kaugtuled, tagades sulle parima nähtavuse.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Tule proovisõidule
Broneeri proovisõit

Võimsad N-mudelid
Tutvu lähemalt

Hinnad
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid