PAREM TURVALISUS JA RAHULIKUM MEEL

Tipptasemel uudsete Hyundai SmartSense’i juhiabisüsteemidega pakub uus i10 oma klassi kõige laiaulatuslikumaid aktiivse turvalisuse tehnoloogia pakette, et tagada sulle parem turvalisus ja rahulikum meel. Uue mitmeotstarbelise kaamera põhivarustuses on näiteks esikokkupõrke vältimise abisüsteem (FCA), kaugtule automaatlülituse süsteem (HBA), sõidurajal püsimise abisüsteem (LKA) ja juhi tähelepanuhoiatuse süsteem (DAW).

 

Jalakäija tuvastusega laupkokkupõrke vältimise abi

See uuenduslik aktiivse turvalisuse süsteem hoiatab juhti hädaolukorra eest ning vajadusel pidurdab automaatselt. Mitmeotstarbeline esikaamera toimib kolmes etapis. Eelnevalt hoiatab süsteem juhti visuaalselt ja hoiatussignaaliga, seejärel pidurdab; algul nõrgemini, seejärel vastavalt kokkupõrkeohule vajadusel kuni maksimaalse pidurdusjõuga, et kokkupõrget ära hoida või kahjusid vähendada. Süsteem on aktiivne 8 km/h või kiirematel kiirustel ja tajub sõidukeid ning jalakäijaid.

 

Kaugtulede automaatlülitus

Tuvastab teisi sõidukeid ja lülitub vastavalt vajadusele kaugtuledelt üle lähistuledele, vähendades nii teiste juhtide pimestamist ja muutes pimedas sõitmise lihtsamaks.

eCall parema turvalisuse jaoks

i10 kutsub automaatselt abi, kui satud õnnetusse, kus turvapadjad rakenduvad. Samuti saad 24/7, 365 päeva aastas vajutada SOS-nuppu hädaolukorras abi hankimiseks.

Sõltumata sõidukis olevatest juhiabisüsteemidest vastutab juht alati liikluse jälgimise ja sõiduki käsitsemise eest. Erinevad olud nagu teetingimused, teekattemärgistus või ilmastikutingimused võivad juhiabisüsteemide toimimist piirata.