Close

Disain

Jõuline linnamaasturi välimus, mugavate sportlike istmetega sisemus.
Broneeri proovisõit

Jõuline elegantsus

Ainulaadne ja enesekindel – mudeli tugevad jooned ja noolekujulised tuled on energiline tõlgendus Hyundai esteetilise sportlikkuse disainiidentiteedist, mida iseloomustab harmoonia proportsioonide, arhitektuuri, stiili ja tehnoloogia vahel.

Esiosa

Kandiliste disainielementidega voogav lai iluvõre muutub allpool veelgi laiemaks, luues tugeva hoiaku koos volüümika põrkeraua ja pilkupüüdva hõbedase põhjakaitsega.

Külgilme

Dünaamiline õlg tõmbab pilgu tugevatele vormiomadustele, jõulisele C-piilarile ja sportlikule kiilukujulisele profiilile.

Tagaosa

Noolekujulisi LED-tagatulesid ühendab punane rõhujoon. Kaugel külgedel asudes täiustavad need laiuse visuaalset muljet.

Vali oma lemmik

Värskendavalt ruumikas

Keskendudes sõitjamugavuse ja pagasiruumi suurendamisele, on Hyundai disainerid loonud BAYONis hästivalgustatud modernse õhkkonna.

Täiesti must

Ajatu klassik: lihtne, kuid elegantne ja stiilne – kindel valik neile, kes eelistavad tagasihoidlikku salongi.

Tumehall/helehall

Tumehallil salongiviimistlusel on helehallid aktsendid ja eksklusiivne istmemuster ning hallid kontrastõmblused istmetel.

Must / Mangrove Green

Salongiviimistlusel toonides must ja Mangrove Green on helehallid tekstiiliaktsendid ja eksklusiivne istmemuster ning kontrastõmblused toonis Mangrove Green, mis pakub energilist värvilaengut.

Suurepärane nähtavus ja mugavus

Kõrgemat istumisasendit naudid sa kindlasti – seal käib mugavus stiiliga käsikäes ning kvaliteetsest tekstiilist istmetele istumine ja neilt lahkumine on mõnus ja lihtne.

Visuaalselt kombineeritud kaks suurt ekraani

10,25-tolline digitaalne näidikuplokk ja keskne puuteekraan on viidud visuaalsesse kooskõlla, et luua kõrgtehnoloogiline ilme ja tipptasemel kasutatavus koos jagatud kuva funktsiooniga.

LED-salongivalgustus

Öised sõidud loovad alati erilise sõidukogemuse. Õrn, peenhäälestatud sinine LED-salongivalgustus lisab su reisile meeldiva valguskihi.

Mugavuseks loodud

Sportlikkus ja mugavus käivad BAYONis käsikäes: kvaliteetsed tekstiilistmed tagavad igal reisil maksimaalse mugavuse.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Hyundai SUV-mudelid
Loe lisaks

Omadused
Tutvu lähemalt

Hinnad
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid