DÜNAAMILINE JA STIILNE

Uus i10, mis on madalama katuse ja laiema kerega kui selle eelkäijad, on võrreldamatult särtsaka väljanägemisega. Selle peen ja dünaamiline disain loob pehmete pindade ja teravate joontega kontraste.

 

Loo oma täiuslik isikupärane versioon

Kümme kerevärvi ning kahetooniline katus, mis on saadaval nii musta kui ka punasena, lasevad sul 22 värvikombinatsiooni kasutades luua isikupärase välimuse.

 

Uus julge esivõre ja dünaamiline keskjoon

Lai kaskaadina kitsenev esivõre saadab võimsa sõnumi, tehes uhke sissejuhatuse uuele i10 mudeli laiemale kerele. Külgedelt sile ja sujuva jõulisusega kere tagab maksimaalse siseruumi. Elegantne keskjoon annab pilkupüüdvale välimusele dünaamilise aktsendi.

 

Ainulaadne piilarite disain

Aknajooned uue i10 küljel voogavad graatsiliselt auto tagaosasse omanäolisse X-kujulisse C-piilarisse. See unikaalne omadus tõstab auto selgelt esile ja tõmbab tähelepanu i10 logole.

Efektne kontrastvärv

Kui soovid, särab sinu uue Hyundai i10 katus kas Phantom Black või Tomato Red toonis (sõltuvalt valitud sõiduki toonist).

 

14- või 15-tollised veljed

Värskelt disainitud 15-tollised valuveljed on i10 Comfort mudeli tõeliseks pärliks, toetades tugevalt Hyundai i10 enesekindlat disaini. Mudelile Fresh on saadaval kvaliteetsed 14-tollised terasveljed.

* Veebilehel on autodel piltidel 16-tollised valuveljed. Need pildid on vaid illustreerivad, i10 ei ole saadaval 16-tolliste velgedega.