30.5.2017

Hyundai Kona: jõulise iseloomuga tõeline linnamaastur

Uhiuuel Konal on jõulise välimuse all tipptehnoloogia.
Esimene Hyundai, mille uus esiklaasinäidik on teravam kui konkurentidel. See toetab juhi turvalist liiklemist, sest sõiduinfo projitseeritakse otse esiklaasile, kust juht saab neid, teelt pilku tõstmata, lugeda.

Loe lisaks
10.4.2017

Kolmanda põlvkonna Hyundai i30: kontorirottide linnajooksu vaimne liider

Ylle Rajasaar: "Huvitaval kombel tuli Hyundai i30ga sõiduelamus sealt, kus seda oodata ei osanud: lapitekiliselt asfaldilt ja käänuliselt, pindamata külavaheteelt. Lõunanaabrite juures jagub mitmekesiselt läbitavaid teelõike õnneks piisavalt. Üpris uljalt läbi tolmu ja kivirahe kündes jääb mulje, et i30 tahaks rohkem kui roolisolija julgeb katsetada."

Loe lisaks
14.3.2017

Hyundai i20 Active – geelküüntega, aga ikka kena

Andres Sang:"Mootori hääl on, khm, põnev, ja seda heas mõttes. Linnakiirustel jõuab salongi äratuntavalt iseloomulik turboka müdin, sarnanedes näiteks Subaru või Porsche turbomootoritega, kui natuke paksemalt fantaasiakihti peale maalida. Igatahes minu jaoks oli see hääl pigem inspireeriv ja tagant tõukav. Vähemalt on roolis olles selline tunne, et hääl lisab olemasolevale 100 hobujõule veel nii mõnegi juurde."

Loe lisaks
7.3.2017

Hyundai Motor 2017. aasta Genfi rahvusvahelisel autonäitusel

Hyundai näitusestendis Genfis kaks maailma esmaesitlust korraga: uue põlvkonna i30 Wagon ja kütuseelementidega ideeauto FE Fuel Cell.
i30 Wagon on uue i30 mudelipere teine liige, mis meelitab oma elegantse ja voolujoonelise profiiliga ning mitmekülgse praktilisuse ja segmendi ühe suurima pakiruumiga ligi veelgi enam kliente.
Vesinikkütusel töötav kontseptmudel FE Fuel Cell annab aimu põnevast järgmise põlvkonna kütuseelementidega sõidukist, mis plaanitakse turule tuua 2018. aastal.

Loe lisaks