6.4.2021

Täiselektrilise IONIQu edu võti

Hyundai IONIQ oli maailma esimene sõiduauto, mida pakuti kohe kolme erineva elektrilise jõuallikaga: hübriid, pistikhübriid ja täiselektriline mudel. Seda esitleti esmakordselt 2016. aastal ja uuendati 2019. aastal. 2021. aasta mudel on nüüd saadaval ning muuhulgas saab see kaasa kauaoodatud Bluelinki telemaatikateenused. IONIQut on alates turule tulekust kiidetud viietärnilise ohutuse, madalate ülalpidamiskulude ja suurepärase disaini eest.

Loe lisaks
23.2.2021

Hyundai avab uue esinduse Laagris

Peagi avatakse Tallinna sissesõidul Laagris, Auto-Bon AC AS autokeskuses, uus Hyundai müügisalong. Hyundai müügitegevust alustatakse alates 1. märtsist 2021, kõigile standarditele vastav salong avatakse suvel.

Loe lisaks

Hyundai IONIQ 5 annab elektromobiilsele elustiilile uue tähenduse

Täna 23. veebruaril toimus täiselektrilise keskmise linnamaasturi IONIQ 5 maailma esmaesitlus. Spetsiaalsele BEV-autode platvormile ehitatud IONIQ 5 paistab silma oma keskkonnasõbralike lahendustega. Esmaklassiline suutlikkus koos mitme laadimisvõimalusega: ülikiire 400 V ja 800 V. Auto kui laadija (Vehicle-to-Load – V2L) funktsioon võimaldab laadida väliseid elektriseadmeid.

Loe lisaks