29.3.2018

Uus Hyundai Tucson tähistab ülemaailmset debüüti New Yorgi rahvusvahelisel autonäitusel

Hyundai Motor tähistab müügihit Tucsoni mudeliuuenduse ülemaailmset debüüti 2018. aasta New Yorgi rahvusvahelisel autonäitusel. Uus Hyundai Tucson on alates selle turuletulekust 2015. aastal olnud Hyundai enimmüüdud auto Euroopas. Euroopas disainitud Hyundai kompaktne linnamaastur tuleb turule värskendatud, pilkupüüdva disaini, muudetud jõuülekandeliinide ning edasijõudnud tehnoloogia ja mugavusfunktsioonidega, mis vastavad tänapäeva klientide ootustele.

Loe lisaks
tucson_esi_2018
22.3.2018

Hyundai i30 mudeliperekonnal uus garantii

Turu parim garantii on alates 1. aprillist veel parem!
Hyundai garantii on turu kõige laiaulatuslikum – viis aastat ilma läbisõidupiiranguta. Hyundai annab nüüd i30 mudeliseeriale koguni seitsmeaastase garantii – endiselt ilma läbisõidupiiranguta.
See on selgelt parim garantii turul, olles parem kõigi konkurentide garantiitingimustest. Pikendatud garantii kehtib alates 01.04.2018 registreeritud või kasutusele võetud i30-mudeliseeria autodele.

Loe lisaks
31.1.2018

Korea kähkusõitja

Tõnu Ojala: "i30 N näol on Hyundai vajutanud õigele nupule, tuues turule äärmiselt võimeka „kuumpära“ ja seda igati konkurentsivõimelise hinnaga"

Loe lisaks
i30N
18.10.2017

Ioniqu pistikuhübriid: kes läbi mõtlevad, jäävad rahule

Kristjan Sooper: " Ioniq ei tee oma hübriidajamist heas mõttes numbrit. See sõidab nagu pereauto peabki sõitma, piisavalt dünaamiliselt, piisavalt mugavalt, on vaikse ja korralikult viimistletud sõitjateruumiga. Pakiruum (341 l) mahutab ilmselt enamikule piisavas koguses kraami."

Loe lisaks
Kristjan Sooper
30.5.2017

Hyundai Kona: jõulise iseloomuga tõeline linnamaastur

Uhiuuel Konal on jõulise välimuse all tipptehnoloogia.
Esimene Hyundai, mille uus esiklaasinäidik on teravam kui konkurentidel. See toetab juhi turvalist liiklemist, sest sõiduinfo projitseeritakse otse esiklaasile, kust juht saab neid, teelt pilku tõstmata, lugeda.

Loe lisaks