23.9.2020

Telia vahetab oma autopargi elektriautode vastu

Telia sai sel esmaspäeval, 21. septembril, kätte viimased tellitud Hyundai KONA elektriautod. Telia vahetab oma autopargi välja elektriautode vastu, et toetada ettevõtte eesmärki saada 2030. aastaks täielikult süsinikneutraalseks.

Loe lisaks
16.9.2020

Tuhande mõisa maa

Eesti pakub autoga reisijatele imelisi mõisaelamusi. Lähim mõis asub Tallinnast vaid kümmekonna kilomeetri kaugusel, aga saja kilomeetri raadiuses Tallinnast on mõisahuvilisel juba suurem valik ja võimalus sukelduda tsaariaja maailma. Kokku on Eestis vähemalt tuhat mõisa, millest me oleme mõned välja noppinud.

Loe lisaks
1.9.2020

Eestisse jõuab täiesti uus Hyundai i10 N Line

Hyundai i10 N Line on Hyundai neljas N Line’i mudel. Uudismudel sõidab nüüd esmakordselt ka i10-ga pakutava 1,0-liitrise T-GDi bensiinimootoriga. Hyundai i10 N Line on saadaval rikkaliku varustuse ja sportlikku karakterit rõhutavate detailidega.

Loe lisaks
27.8.2020

Päikeseenergiaga automüügiesindus

Zebrabil on juba kakskümmend aastat olnud Hyundai ametlik edasimüüja Soomes, Ahvenamaal. Esindust võib nimetada ökoloogiliseks automüüjaks. Kolmandik aastasest elektrienergiast toodetakse enda päikesepaneelide abil ja ka ülejäänud vajaminevast elektrist on keskkonnasõbraliku sertifikaadiga.

Loe lisaks
21.8.2020

Valmistatud Euroopas

Kas teadsid, et 90% Hyundai autodest on projekteeritud, valmistatud, toodetud ja testitud Euroopas? Saksamaal asub Hyundai disainikeskus ja autod Eesti turgudele tulevad Türgist, Tšehhist ja Koreast.

Loe lisaks
10.8.2020

Hyundai Motor tõi turule elektriautode kaubamärgi IONIQ

Hyundai toob järgneva nelja aasta jooksul turule kolm uuenduslikku IONIQu elektrisõidukite mudelit, alustades 2021. alguses IONIQ 5-st, mis on ideemudelil „45“ põhinev keskmise suurusega elektriline CUV. IONIQ elektrisõidukite mudelid ehitatakse E-GMP platvormile.

Loe lisaks
2.7.2020

Viru Keskuses avati Eesti suurim elektriautode laadimisala

Viru Keskuse parkimismajas avati eile, 1. juulil, Eesti suurim elektriautode laadimisala Viru VooluRing. Koostöös partneritega Enefit Volt ja Eleport on laadimisvõimalus loodud korraga 10 autole. Lisaks laiendab oma elektriautode jagamisteenust ELMO Rent, mis võimaldab laadimiskohti veel 6 autole. Elektriauto energiakulu on kordades odavam kui teistel autodel. 100 km läbimine maksab keskmiselt vaid 2-3 eurot.

Loe lisaks