Uus Hyundai Tucson

Ühendades värske ja julge disaini rohkete uute nutikate tehniliste lahenduste ja tipptasemel juhiabisüsteemidega, on see Hyundai linnamaastur parem kui kunagi varem. Uus Tucson on varustatud tipptehnoloogilise jõuülekandesüsteemiga, mis on optimeeritud CO2-heidete suhtes. Hyundai jaoks esmakordselt on uuel Tucsonil 48 V kerghübriidsüsteem koos 8-käigulise automaatkäigukastiga.

 

Kõlab sama hästi kui sinu plaanid

Krell on uuele Tucsoni mudelile andnud tipptasemel helisüsteemi, mis pakub sulle alati laitmatut elamust. Kvaliteetsed kõlarid koos välise võimendiga loovad elava, täpse ja detailirohke ruumilise heli. Ja koos stiilsesse uude armatuurlauda integreeritud 8-tollise puuteekraaniga on sinu lemmikmuusika alati käeulatuses.

Vaata hinnakirja

 

Muljetavaldav mugavus

Uus Tucson pakub suurt valikut nutikaid funktsioone ja süsteeme, mis muudavad sõidu mugavamaks kõigile autosviibijatele. Nendeks on kõige muu kõrval klaasist panoraamkatus, nutika pagasiluugi süsteem ja ümberringi vaadet näitav ekraan.

Varustusastmed:
• Fresh
• Comfort
• Style
• Premium

 

Turu kõige laiaulatuslikum garantii

Nüüd kõikidel Hyundai mudelitel turu parim garantii: 7 aastat läbisõidupiiranguta.
7-aastane garantii antakse kõigile uutele Hyundai (2019 mudeliaasta) autodele, mis on registreeritud pärast 1. septembrit 2018. i30 mudeliseeria 7-aastane garantii algas 1. aprillil 2018.

 

Jõudlus ja ökonoomsus

Uus Tucson pakub suurepärase jõudlusega bensiini- ja diiselmootorite valikut.

• 1,6-liitrine GDI 132 hj bensiinimootor on kombineeritud 6-käigulise käsikäigukasti ja esisillaveoga.

• 1,6-liitrine T-GDi 177 hj bensiinimootor on oma võimsuselt ja jõudluselt suurepäraste näitajatega. Seda saab kombineerida 7-käigulise DCT-automaatkäigukasti ning esisilla- või nelikveoga

• Uue 1,6-liitrise diiselmootori võimsus on 115 hj. See on saadaval 6-käigulise käsikäigukastiga.

• Uue 1,6-liitrise diiselmootori võimsus on 136 hj ja valikus on esisillavedu või nelikvedu. Mootorit saab kombineerida Hyundai tipptasemel 7-käigulise DCT-automaatkäigukastiga.

• Hyundai jaoks esmakordselt on uuel Tucsonil 48 V kerghübriidsüsteem. Koos 2,0-liitrise diiselmootoriga saavutab see võimsuseks 185 hj. See on saadaval nelikveo ja 8-käigulise automaatkäigukastiga.

Vaata tehnilisi andmeid ja varustust

 

Hyundai SmartSense

Meie uudse juhiabisüsteemiga Hyundai SmartSense pakub uus Tucson uusimat aktiivse turvalisuse tehnoloogiat – loodud sinu turvalisuse ja meelerahu heaks.

Registreeru proovisõidule