Naudi kvaliteetaega perega

Uuel Santa Fe võimsal ja elegantsel linnamaasturil on oma klassi parimad turvafunktsioonid ning erakordne ruumikus.

   • Neljanda põlvkonna Santa Fe DNA põhineb linnamaasturitel, mida on Euroopas müüdud juba üle 1,6 miljoni.
   • Hyundai D-linnamaasturi esiosale on iseloomulik voolava motiiviga iluvõre ja silmapaistvad liittuled.
   • Meie eesmärk on muuta kõrgtehnoloogilised turvafunktsioonid kõigile kättesaadavamaks.
   • Hyundai eksperdid on loonud tagaistme märguande funktsiooni. See jälgib tagaistmel toimuvat ja juhi lahkudes annab märku, kui tagaistmel on veel sõitjad.
   • Uuenduslik HTRACi nelikveotehnoloogia abistab juhti erinevates sõidutingimustes, kohendades pöördemomenti vastavalt rataste haardevõimele ja sõidukiirusele.

  Tehnilised andmed

  Stiilne

  Täiesti uus, omanäoline ja elegantne Hyundai Santa Fe kombineerib parima kvaliteedi suure ning julge disaini ja ruumika mugavusega.

   

  Kõrgtasemel mugavus

  Lõõgastav, viimistletud ja ruumikas salong on tehtud kvaliteetsetest materjalidest, et luua mugav ja rahustav sõidukogemus. Santa Fe on saadaval seitsme istmega ning 2019. aastal on oodata ka viie istmega mudelit. Saadaval on neli salongitooni: must, hall, tumebeež ja tumepunane.

   

  Mugavused

  Muljetavaldav mugavus koos Calm Techiga. Santa Fe‘s on valik nutikaid funktsioone ja süsteeme, mis kindlustavad, et kõik reisijad end hästi tunneksid. Calm Tech aitab luua mugavustsooni, et saaksid oma pere eest hoolt kanda ja nautida elu erilisi hetki.

   

  Esiklaasinäidik

  Oma klassi parima eredusega 8,5-tolline esiklaasinäidik kuvab tähtsad andmed (sh kiiruse, teejuhised ning hoiatused) kergelt loetavalt otse esiklaasile ning suurendab seeläbi ohutust.

  Muudetava kiirusega avanev elektriline tagaluuk

  Nii, nagu Sulle meeldib. Täiesti uus Santa Fe elektriline tagaluuk pakub Sulle kahte erinevat kiirussätet, mille vahel valida.

   

  Ühe nupuvajutusega lihtsalt ja kiirelt kolmandasse ritta

  Autosse sisenemine ja sealt väljumine muutus just lihtsamaks. Lihtsalt vajuta nuppu, et nihutada teise rea istmed üles ning eest ära, et kergelt tagarea istmetele ligi pääseda.

  Esmaklassiline KRELLi helisüsteem

  Esmaklassiline KRELLi helisüsteem tagab suurepärase tipptasemel helikvaliteedi. 10 kvaliteetset kõlarit ja väline võimendi pakuvad kõigile autosviibijatele väga erilise ruumilise heli kogemuse.

   

  Täisvaatemonitor

  Kitsas garaaž? Väike autopesula? Pole probleemi. Täiesti uue Santa Fe täisvaatemonitor muudab kitsastes kohtades manööverdamise lihtsamaks ja ohutumaks. Tipptehnoloogiline turvafunktsioon tagab strateegiliselt paigutatud kaamerate abil 360° vaate sõidukit ümbritsevale alale, nii et näed täpselt, mida teed.

  8-tolline navigatsioonisüsteem

  Valikvarustuses oleva 8-tollise puuteekraaniga info- ja meelelahutussüsteem muudab kõik lihtsasti juurdepääsetavaks, sh eelseadistatud Apple CarPlay™ ja Android Auto™, et saaksid oma nutitelefoni funktsioone ka sõites kasutada. Navigatsioonisüsteem sisaldab 3D kaarte ja Hyundai Motorsi ainulaadset Lifetime MapcareTMi**, sealhulgas tasuta iga-aastast kaartide ja tarkvara uuendust. See sisaldab ka Live-teenuseid reaalajas ilmateadete, liiklus- ja kiiruskaamerate, bensiinijaamade parkimiskohtade asukohtade ja huvipunktide (POI) teabega.

  Apple CarPlay™ on Apple Inc. registreeritud kaubamärk. Android Auto™ on Google Inc. registreeritud kaubamärk. **MapCare™ tellimiseks, tuleb tellida ka Lifetime MapCare™ programm, mille kaudu varustatakse Hyundai sõidukeid iga-aastaste kaardi uuendustega vähemalt kümme aastat pärast mudeli tootmise lõpetamist.

   

  Turu kõige laiaulatuslikum garantii

  Nüüd kõikidel Hyundai mudelitel turu parim garantii: 7 aastat läbisõidupiiranguta.
  7-aastane garantii antakse kõigile uutele Hyundai (2019 mudeliaasta) autodele, mis on registreeritud pärast 1. septembrit 2018. i30 mudeliseeria 7-aastane garantii algas 1. aprillil 2018.

  Jõuülekandesüsteemi jõudlus

  Santa Fe on saadaval kütusesäästlikuma diiselmootoriga. Mootor vastab suuremat kütusesäästu nõudvatele Euro 6C standarditele.

  2,2-liitrine CRDi on saadaval 200 hj (147 kW), 440 Nm pöördemomendiga. Seda saab kombineerida 8-käigulise automaatkäigukastiga ja esi- ning nelikveolise variandiga.

  2019. aastast alates on Santa Fe saadaval ka 2.0-liitrise CRDi diiselmootoriga, millel on 185 hj (136 kW) ja 400 Nm pöördemoment.

   

   HTRAC™ nelikveosüsteem

  Koge suurepärast käsitsemist ja kontrolli enesekindlama sõitmistaseme saavutamiseks. HTRAC™ kohandab sõiduvõimsuse jagamise nelja ratta vahel, et saavutada optimaalne tasakaal mistahes teeoludel. Erinevalt teiste tootjate mehaanilistest nelikveosüsteemidest reguleerib HTRAC™ veojõudu ja pidurdusvõimsust. Kombineerides sõidurežiime parendab HTRAC™ kiirendust, stabiilsust ja kütusekulu. Süsteem suurendab hõõrdejõudu lumel, kruusal ja tavalistel teedel, parandades samal ajal jõudlust ka kurvides.

   

  Juhtimisrežiimi valik

  Juhtimisrežiimi valik võimaldab Santa Fe sõidudünaamikat oma tuju järgi muuta. Smart-režiimis kohandub süsteem Sinu sõidustiili ja teeoludega reaalajas, vahetudes automaatselt Eco, Sport ja Comfort-režiimide vahel, et tagada suurim jõudlus. Mootori pöördemoment, käiguvahetus ja HTRACi pöördemomendi jaotussüsteem muutub sõidurežiimide vahetamisel ning on kuvatud näidikuplokil.

   

  Hyundai SmartSense

  Meie tipptasemel juhiabisüsteem SmartSense, on põhjus, miks Santa Fe‘l on ühed oma klassi parimad turvapaketid ja mitu autotööstuse juhtivat turvafunktsiooni. Alates automaatpidurdussüsteemist, et vältida jalakäijate ja teiste sõidukitega kokkupõrkamist, kuni oma sõiduraja hoidmiseni, tuvastades samal ajal sõidukeid, mis on pimenurgas. Uus Santa Fe hoiatab Sind sõites võimalikest ohtudest suurema turvalisuse ja meelerahu tagamiseks.

   

  Ohutu väljumise abi

  Kaitse oma lapsi. Funktsioon tuvastab tagant lähenevaid sõidukeid ja lukustab ajutiselt tagauste lapselukud, nii et reisijad saavad väljuda alles siis, kui see on ohutu.

  Tagaistme märguanne

  Suurema turvalisuse ja meelerahu tagamiseks kasutab süsteem ultraheliandureid, et jälgida tagaistmeid. Armatuurlauale ilmub sõnum, kui juht parasjagu sõidukist väljub. Kui süsteem tuvastab liikumise pärast seda, kui juht on autost väljunud, tõmbab auto juhi tähelepanu tagasi vilgutades tulesid ja lastes signaali.

   

  Hyundai edasimüüjad