Mida iganes vaatad või puudutad, märkad ja tunned kohe kõrget kvaliteeti, mis kuulub lahutamatu osana i40 juurde. Samasugune kvaliteet iseloomustab ka kõiki tipptasemel tehnoloogiaid, mis i40 jaoks saadaval on, hoolitsedes selle eest, et iga sõit mööduks nii turvaliselt ja pingevabalt kui vähegi võimalik.

 

Muudetava suurusega pakiruum

Suhtes 60:40 kaheks jaotatud taga­is­tme seljatoe saab kokku klappida ühe lihtsa liigutusega. Nii saad pai­gu­tada autosse suure koguse pagasit samaaegselt ühe või kahe taga­istujaga. Klappides kokku kogu tagaistme, kasvab pagasimaht koguni 1719 liitrini.

 

Käiguvalitsad roolil

Nautige välkkiireid käiguvahetusi kõrgemale või madalamale käigule roolile paigaldatud käiguvalitsate abil – nagu tippklassi sportautodes.

 

i40_paddle-shifters_2015
i40_manuaalivaihteet_2015

6-käiguline käsikäigukast

Juhid, kes eelistavad traditsioonilisel viisil ise käsitsi käike vahetada, saavad valida oma uue i40 universaali jaoks 6-käigulise käsikäigukasti. Säästlik, vaikne, ülisujuv ja vastupidav.

 

Erinevate sõidurežiimide süsteem

Erinevate sõidurežiimide süsteem võimaldab juhil valida sõitmiseks meelepäraseima sõidurežiimi, mis optimeerib auto eri osade tööd vastavalt teed ja sõidutingimusi jälgivatelt anduritelt saadud teabele.

i40_drive-mode_2015

 

KÜSI PAKKUMIST

BRONEERI PROOVISÕIT