Sinu kindel reisikaaslane

Hyundai Tucson, oma suurepärase sõidudünaamika ning pilkupüüdva disainiga, ühendab endas kõik, mida suviseks puhkusereisiks vajad. Vastupidav ja mugav. Turu parima garantii ja 24/7 autoabiga üle Euroopa.

Ruumikas

Avaras salongis tunneb end mugavalt iga reisija ning pagasiruumi mahutad kõik reisiks vajaliku. Urinata tunneb end mugavalt ka pere lemmikloom.

 

Kaardiuuendused TASUTA

Reisid Eestis või Euroopas, Tucson viib igal juhul su kohale. Korralise hoolduse käigus uuendatakse Tucsoni Navi kaart täiesti TASUTA. TomTom Live-teenused annavad teel olles infot liikluse, ilma ja kohalike teenindusasutuste kohta.

 

Eesrindlik nelikveoline

Kuhu iganes tee sind viib, Tucson hoiab sind kindlalt teel. Kurvihaardekontrolli süsteem  koos automaatselt töölerakenduva nelikveosüsteemiga hoolitseb väleda, ent ohutu ja stabiilse liikumise eest ka kõige raskemates sõiduoludes.

BRONEERI PROOVISÕIT

 

Oled hästi hoitud

Tucsoni luues oleme lähtunud sellest, kuidas muuta sõitjate elu lihtsamaks. Juhiabiliste loetelu on pikk ning nende funktsioonidega kannab Tucson hoolt nii sinu kui ka reisikaaslaste eest.  Tänu väga heale mugavusvarustusele tunned end kui esimese klassi reisija lennukis.

Lisavarustus

Tucsoni rikkalik lisavarustuse valik arvestab just sinu elustiili ja vajadustega. Tutvu valikuga siin ja muuda pikad sõidud veelgi nauditavamaks.

KÜSI PAKKUMIST

BRONEERI PROOVISÕIT