EDASIPÜRGIMISE MANIFEST

Pealehakkamine on Hyundaile südamelähedane. See tähendab edasipürgimist iga hinnaga ja pidevat uudishimu eesootava vastu. Alati uue otsimist. Mis kunagi oli ühe mehe soov parema järele, on tänaseks terve ettevõtte filosoofia. Oleme ära käinud pika tee. Ning me ei peatu siin. Tulevik ootab.

Mõned teevad avaldusi. Meie ehitame.

Hyundai tugevdab oma positsiooni keskkonnasäästliku liikuvuse teerajajana olukorras, kus paljud teised autotootjad alles disainivad või toovad turule oma esimest ökoautomudelit.

 

IONIQ

2019. aasta sügisel uuendatakse populaarset Hyundai mudeliseeriat IONIQ. Sõidukid on varustatud SmartSense’i ohutus- ja juhiabisüsteemidega, mille hulka kuulub nüüd ka jalgratturituvastus ja tahavaatekaamera. IONIQ mudeliseerial on uued äratuntavad tuled, uue disainiga info- ja meelelahutussüsteem ning ka uus sise- ja välisilme. Lisaks pakub uus IONIQ Electric pikemat sõiduulatust, jõudes maanteel kuni 311 km kaugusele (linnas kuni 412 km).

 

IONIQ Hybrid

Hind al 24 990 €

Maailmatasemel kütusesäästlik IONIQ Hybrid on varustatud nii bensiinimootori kui ka aku jõul töötava elektrimootoriga: sel on täisparalleelne hübriidajamisüsteem. Regeneratiivpidurdamine laeb akut ise, et sina ei peaks seda tegema.

Vaata lähemalt

IONIQ Plug-in

Hind al 32 990 €

Naudi parimat osa mõlemast maailmast. Elektriline, kui sina seda soovid. Bensiiniga, kui sa seda vajad. Aktiveeri elektrimootor, vajutades EV-režiimi nuppu. Kui elektriline sõiduulatus on ammendunud, saad bensiinimootori abil jätkata hübriidiga ja ühendada sõiduki laadimisseadmega siis, kui selleni jõuad.

Vaata lähemalt

IONIQ Electric

Hind al 38 990 €

IONIQ Electric pakub sulle linnas ühe laadimisega kuni 412 km pikkust täiselektrilist sõiduulatust. Ning mis veel: selle uus võimas liitiumioon-polümeeraku vajab 80%  laadimiseks vähem kui tundi, kui kasutada 50 kW alalisvooluga (DC) kiirlaadimisjaama.

Vaata lähemalt

 

KONA

Enesekindel ja ainulaadne KONA on loodud tähelepanu tõmbama – ja pulssi tõstma. See kompaktne linnamaastur on dünaamiline kombinatsioon stiilist ja jõudlusest, mis on varustatud parima tipptehnoloogiaga.  2019. aasta sügisel on KONA seerias ka täishübriid. KONA perekonna uusim liige kasutab elektrijõudu, aidates sul ühe bensiiniliitriga kaugemale jõuda.

 

KONA Hybrid

Hind al 24 990 €

KONA Hybrid kasutab elektrijõudu, aidates sul ühe bensiiniliitriga kaugemale jõuda. Kõike seda ilma, et peaksid akut laadima või oma sõiduharjumusi muutma. Selle bensiini- ja elektrimootor teevad koostööd, et pakkuda suurepärast kütusesäästu ja väiksemat heidet.

Vaata lähemalt

KONA Electric

Hind al 39 990 €

Mitmekülgne ja mõnusat sõidukogemust pakkuv KONA Electric on esimene elektriline kompaktne linnamaastur Euroopas. Murranguline uustulnuk ühendab endas kompromissitult muljetavaldava elektrilise sõiduulatuse ning julge ja ruumika linnamaasturi stiili.

Vaata lähemalt

 

Garantii

Piiramatu meelerahu on sinu Hyundai standardvarustuses. Mitte ainult selle pärast, et sõiduk on ehitatud kõrgeimate võimalike kvaliteedistandardite järgi – sinu Hyundaiga kaasnev 7-aastane läbisõidupiiranguta garantii on koostatud täpselt sama kvaliteetselt. Sõiduki akuploki garantii kehtib 8 aastat või 200 000 km läbisõiduni.

 

BRONEERI PROOVISÕIT

 

Kõik pildid on illustratiivsed.