UUS TUCSON N LINE

Tucson N Line ühendab endas äärmiselt dünaamilise disaini ja täiustatud ühenduvuse autospordist inspireeritud N Line’i stiili ja hoiakuga. Sellel on elektrooniliselt kontrollitud vedrustus, mille kohanduv summutustehnoloogia pakub sõites täiendavat paindlikkust. See reageerib kiiremini ja tugevamalt nii kere liikumisele kui ka rooli keeramisele.

 

Esiosa

Eksklusiivne N Line’i esivõre, läikiv hõbedane põhjakaitse ja ristkülikukujuline N Line’i põrkeraud koos sportlike õhu sisselaskeavadega on vaid mõned erisused esiosas.

 

Külgvaade

Külgvaade rõhutab dünaamilisi proportsioone ja jooni saledama välimuse esiletoomiseks. N Line pakub läikivmusti küljeklaaside rõhutusi ja aerodünaamilist, tavamudelist pikemat uimedega spoilerit.

 

Tagaosa

Madalamat tagaosa rõhutavad üle tagaosa ulatuv punane reflektorriba ja difuuser. Agressiivne kaheosaline summutiots toonitab veelgi, et mudeli disainerid on võtnud rohkelt eeskuju võimsate autode maailmast.

 

Ainulaadsed 19-tollised N Line’i valuveljed

Tucson N Line on varustatud tugevate ja sportlike 19-tolliste valuvelgedega. Parameetriline muster rõhutab nende geomeetrilist struktuuri. Neid täiendavad kerevärvi rattakoopa kaared.

 

Sportliku hõnguga ruumikas salong

Täiesti uus sportlikkuse tase. Tucson N Line’i uuendatud juhikoht on inspireeritud autospordist. Sportlikel N Line’i istmetel on N-logo ja punased kontrastõmblused ning need on ka uksepolstritel ja käetoel. N-disainielemendid on leitavad ka Shift-by-wire keskkonsooli kattel.

 

Jõuülekandesüsteemid

Tucson N Line’i jõuülekandesüsteemid on nii võimsad kui ka ökonoomsed ning erinevate elektriliste lahendustega.

 

48 V kerghübriid

Kaks versiooni on saadaval seitsmekäigulise topeltsiduriga käigukastiga. 1,6-liitrine T-GDi Smartstream-bensiinimootor koos 48-voldise kerghübriidtehnoloogiaga pakub 150 hj ning on saadaval kaherattaveolisena. Sportlikum jõuülekandesüsteem koos täiustatud 1,6-liitrise T-GDi bensiinimootoriga arendab 180 hj ning on saadaval neljarattaveolisena.

Hübriid

1,6-liitrise T-GDI Smartstream-bensiinimootori ja 44,2 kW elektrimootori kombineeritud võimsus on 230 hj. Valida saad kahe- või neljarattaveoga 6-käigulise automaatkäigukastiga mudeli vahel.

Pistikhübriid

1,6-liitrine Smartstream-mootor töötab koos 66,9 kW elektrimootoriga. Koos pakuvad bensiinimootor ja elektrimootor suurimaks võimsuseks 265 hj ja suurimaks pöördemomendiks 350 Nm. Saadaval koos 6-käigulise automaatkäigukastiga.

 

Hyundai edasimüüjad