Close

SANTA FE hübriidmudelid

Vali hübriid- või pistikhübriidmudel
Hyundai edasimüüjad

Seda mudelit ei saa enam eraldi tehasest tellida. Terve hulk atraktiivse varustusega sõidukeid on aga sellegipoolest saadaval otse meie edasimüüjate juures. Sinu Hyundai partner teeb Sulle hea meelega pakkumise!

Hübriid-jõuülekandesüsteem ökonoomsemaks ja jõulisemaks sõitmiseks

Hyundai SANTA FE tipptasemel hübriidajamid aitavad tõhusalt süsinikuheitmeid vähendada ja vähem kütust tarbida.

 

SANTA FE pistikhübriid SANTA FE hübriid

SANTA FE pistikhübriid

Elektriline sõiduulatus ja paindlikkus

Uuendusliku täisparalleelse hübriidajami kombineeritud võimsuseks on 265 hj, millest 180 hj tuleb uuelt 1,6-liitriselt T-GDI mootorilt ja 66,9 kW elektrimootorilt. Jõuline 13,8 kWh aku võimaldab vaid ühe nupuvajutusega sõita täiselektrilisena. Kui täiselektriline sõiduulatus akude tühjenemisel lõpeb, lülitub sõiduk sujuvalt ümber bensiinimootorile, võimaldades sõita nii kaugele kui vaja ning seejärel sõiduk laadima panna.

Hulk mugavaid laadimisvõimalusi

Tänu uuenduslikule jõuülekandesüsteemile on sinu SANTA FE pistikhübriidi laadimine kiire ja mugav. Kui oled kodus sõiduki vooluvõrku ühendanud, saad läbi nutitelefoni ja rakenduse Bluelink® eemalt seadistada laadimise madalama elektrihinnaga ajale.

Laadimisseade

Sõltuvalt kodusest võrguühendusest või avaliku laadija tüübist on sinu valikus erinevad laadimisvõimalused, nagu kodune laadimisseade või vahelduvvooluga (AC) laadimisjaam.

Võimas, ent säästlik

Tänu uuele platvormile asub akudepakk kaassõitja istme all, pakkudes rohkem ökonoomsust, ilma salongi või pakiruumi mahtu vähendamata. SANTA FE Plug-in Hybrid suudab vedada 750-kilost ilma piduriteta ja 1350-kilost piduritega haagist.

SANTA FE hübriid

Mugavus ja praktilisus

Dünaamiline tandem turboülelaaduriga otsesissepritsega bensiinimootorist ja akutoitel elektrimootorist viib SANTA FE Hybridi kütusesäästlikkuse uuele tasemele. Kõike seda ilma, et peaksid akut laadima või oma sõiduharjumusi muutma. Hübriid vahetab sujuvalt elektrimootori ja tavapärase mootori vahel, kasutades mõnikord mõlemat korraga.

Vea järelkäru või paati

Hyundai SANTA FE Hybrid sobib hästi ka haagise vedamiseks. Auto külge võib ühendada kuni 750 kg kaaluva piduriteta haagise või kuni 1650 kg raskuse piduritega haagise. Lisaks saad auto katuserelssidele laadida veel 100 kg pagasit.

Tõhus ja säästlik

SANTA FE Hybridi jõuallikateks on 1,6-liitrine T-GDI turboülelaaduriga otsesissepritsega Smartstream-bensiinimootor ja 44,2 kW elektrimootor, mis ammutab jõudu 1,49 kWh liitiumioon-polümeerakust. See versioon on saadaval nii esiveolisena kui ka nelikveolisena. Koguvõimsus on 230 hj.

Sulle võib veel huvi pakkuda

Hinnad
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid

Hyundai hübriidautod
Loe lisaks

Enamlevinud küsimused hübriid- ja elektriautode kohta
Vaata lähemalt