STIILNE JA VÄLJAPEETUD

Pole vahet, millist elu sa elad, Santa Fe muudab selle lihtsamaks. Loodud pakkuma mugavust, hoolitsedes sinu lähedaste eest ja võimaldades nautida elu erilisi hetki kõikjal, kuhu tee sind viib.

 

 

Tule proovisõidule

VÄLIMUS

JÕULISELT VÄLJENDUSRIKAS

Omanäolise ja elegantse Hyundai Santa Fe puhul tähendab parim kvaliteet julget disaini ja ruumikat mugavust.

 

Voolava motiiviga alt kitsenev iluvõre ja kaasaegne tulede disain

Tänapäevaste liittulede disain tipneb täis-LED-esitulede kohal asuvate kitsaste LED-päevatuledega. Voolujoonelised, enesekindlust rõhutavad täis-LED-esituled ei ole lihtsalt ilusad, vaid kindlustavad parema nähtavuse. Koos kaugtulede automaatlülitusega suurendavad need sõiduturvalisust ja vähendavad juhi võimalikku stressi.

 

Iseloomuga küljejoon

Iseloomuga küljejoon ühendab LED-päevatuled kombineeritud tagatuledega, lisades dünaamilist voolavust Santa Fe musklilisse profiili.

 

3D kombineeritud LED-tagatuled

3D kombineeritud LED-tagatuled rõhutavad jõulist tagaosa. Need annavad Santa Fe’le iseloomuliku välimuse ja tagavad parema märgatavuse nii päeval kui ka öösel.

SISERUUM

KÕRGTASEMEL MUGAVUS

Lõõgastav, viimistletud ja ruumikas salong on tehtud kvaliteetsetest materjalidest, et luua mugav ja rahustav sõidukogemus. Santa Fe on saadaval nii 5- kui ka 7-istmelisena.

 

Sisekujundus

Valik on sinu. Sukeldu rahustava sisekujundusega salongi, mis ümbritseb sind pehme pealispinnaga materjalide, rätsepatööna valminud istmete ja nahast istmekatetega, mis rõhutavad peenelt viimistletud välimust. Saadaval on neli salongitooni: must, kahevärviline hall, kahevärviline tumebeež ja eksklusiivne tumepunane Burgundy*. Sõltuvalt varustusastmest on istmetel tekstiil- või nahast istmekatted.

* Saadaval lisavarustusena koos nahast istmekatetega vaid Premium varustusastmes.

 

Ühenduvus

Sportlikul roolil on ergonoomilise asetusega juhtnupud, et tagada ühenduvusfunktsioonide ja auto süsteemide kasutamise ajal sõidu ohutus. 7-tollise digitaalse näidikuteploki valgustus muutub sõltuvalt valitud juhtimisrežiimist. See kuvab juhile olulist teavet, nagu aktiivohutuse olekud, allesjäänud sõiduulatus ja kütusekulu, navigeerimisjuhised ja nii edasi.

 

Mitmekülgne pagasiruum

Uus Santa Fe on varustatud paindliku istmesüsteemiga, mis pakub rohkelt ruumi nii reisijatele kui ka nende pagasile ja on loodud selleks, et saaksid kaasa võtta kõik, mida iganes vajad. 7-istmelisena on Santa Fe pagasiruumi maht 130 liitrit (VDA), ent 2. ja 3. istmerea kokkuklappimisel muutub see 1625 liitri suuruseks.

 

Nutiseadme juhtmevaba laadimine

Keskkonsoolil asuv juhtmevaba laadimisalus (Qi-standard) võimaldab Qi’ga ühilduvat nutitelefoni hõlpsalt ilma juhtmeta laadida.
Standardvarustuses varustusastmetele Style ja Premium.

Soojendusega ja ventileeritavad istmed

Soojendab talvel. Jahutab suvel. Soojendus ja jahutus pakuvad pikkade vahemaade läbimisel veelgi mugavamat sõitu.
Soojendusega esi- ja tagaistmed on Santa Fe standardvarustuses. Istmete ventileerimissüsteem on valikulise lisavarustusena saadaval varustusastmele Style, standardvarustuses varustusastmele Premium.

Täisautomaatne kliimaseade

Lihtsalt vali sobiv temperatuur ja tunne ennast hästi. Kahetsooniline täisautomaatne kliimaseade võimaldab mugavaid eraldi temperatuuritsoone juhile ja kõrvalistujale. Vali soovitud temperatuur ja jäta kõik muu süsteemi hooleks.

Käetugi

Mugav polsterdatud käetugi esiistmete vahel on ühtlasi kaaneks käepärasele panipaigale. Hulk nutikaid panipaiku leidub igal pool salongis.

JÕUDLUS

JÕUÜLEKANDESÜSTEEMI JÕUDLUS

Santa Fe pakub suurepärase jõudlusega bensiini- ja diiselmootorite valikut. Santa Fe uus bensiinimootor on vaikne ja sujuva käiguvahetusega. 2,4-liitrine GDI 185 hj bensiinimootor on kombineeritud 6-käigulise automaatkäigukasti ja nelikveoga.

Santa Fe kütusesäästlik dünaamiline diiselmootor vastab suuremat kütusesäästu nõudvatele Euro 6C standarditele, mis saavutatakse läbi kütuse tõhusama põlemise ja jõuülekande hõõrdekao vähendamise. 2,2-liitrine CRDi on saadaval 200 hj (147 kW), 440 Nm pöördemomendiga. Seda saab kombineerida 8-käigulise automaatkäigukastiga ja esi- ning nelikveolise variandiga.

 

 HTRAC™ nelikveosüsteem

Koge suurepärast käsitsemist ja kontrolli suurema kindlustunde saavutamiseks. HTRAC™ kohandab sõiduvõimsuse jagamise nelja ratta vahel, et saavutada optimaalne tasakaal mistahes teeoludes. Erinevalt teiste tootjate mehaanilistest nelikveosüsteemidest reguleerib HTRAC™ veojõudu ja pidurdusvõimsust. Kombineerides sõidurežiime, parandab HTRAC™ kiirendust, stabiilsust ja kütusekulu. Süsteem suurendab hõõrdejõudu lumel, kruusal ja tavalistel teedel, parandades samal ajal jõudlust ka kurvides.

 

Juhtimisrežiimi valik

Juhtimisrežiimi valik võimaldab Santa Fe sõidudünaamikat oma tuju järgi muuta. Smart-režiimis kohandub süsteem sinu sõidustiili ja teeoludega reaalajas, vahetudes automaatselt Eco-, Sport- ja Comfort-režiimi vahel, et tagada optimaalseim jõudlus. Mootori pöördemoment, käiguvahetus ja HTRACi pöördemomendi jaotussüsteem muutuvad sõidurežiimide vahetamisel ning on kuvatud näidikuplokil.

OHUTUS

Hyundai SmartSense

Hyundai tipptasemel juhiabisüsteem SmartSense on põhjus, miks Santa Fe‘l on oma klassi parimad turvapaketid ja mitu autotööstuse juhtivat turvafunktsiooni. See on teeninud Euro NCAP maksimaalse 5-punktilise hinnangu ja SAFETYBEST auhinna oma tagaistme märguande tehnoloogia eest.

Sõltumata sõidukis olevatest juhiabisüsteemidest vastutab juht alati liikluse jälgimise ja sõiduki käsitsemise eest. Erinevad olud nagu teetingimused, teekattemärgistus või ilmastikutingimused võivad juhiabisüsteemide toimimist piirata.

Pimenurga jälgimismonitor (BVM)

Hyundai pimenurga jälgimismonitor näitab juhile taga- ja külgvaadet keskel näidikuploki ekraanil – ükskõik kummas suunas rada vahetades.

Valikuline lisavarustus.

Sõidureast lahkumise hoiatus (LDW) ja rea hoidmise abi (LKA)

Justkui hea kaardilugeja, aitab LKA juhil olla tähelepanelik ümbritseva suhtes, jälgides kaamerate abil teemärgistust. Alates kiirusest 60 km/h, tuvastab LDW sõiduki asukoha sõidurajal ning annab nähtava ja kuuldava hoiatuse, kui sõiduk hakkab ilma suunda näitamata sellelt välja kalduma. Kui juht ei reageeri, keerab LKA süsteem ise rooli kergelt tagasi.

 

Tagumise põikisuunalise liikluse kokkupõrke ennetusfunktsioon

Hyundai on esimene – halva nähtavusega oludes tagurdamise ajal see süsteem mitte ainult ei hoiata juhti küljelt lähenevast sõidukist, vaid ka pidurdab automaatselt. Ideaalne abimees parklates ja linnaliikluses. Kasutades nurgaradareid, skaneerib süsteem 180-kraadise ala sõiduki taga, ning rakendub tööle, kui lülitada sisse tagurpidikäik.

Valikuline lisavarustus.

 

Ohutu väljumise abi

Kaitse oma lapsi. Funktsioon tuvastab tagant lähenevaid sõidukeid ja lukustab ajutiselt tagauste lapselukud, nii et reisijad saavad väljuda alles siis, kui see on ohutu.

Valikuline lisavarustus.

Tagaistme märguanne

Suurema ohutuse ja meelerahu tagamiseks kasutab süsteem ultraheliandureid, et jälgida tagaistmeid. Armatuurlauale ilmub sõnum, kui juht sõidukist väljuma hakkab. Kui süsteem tuvastab liikumise ka pärast seda, kui juht on autost väljunud, tõmbab auto juhi tähelepanu, vilgutades tulesid ja lastes signaali.

Valikuline lisavarustus.

 

Pimenurga jälgija koos kokkupõrke vältimise abiga

See on Santa Fe uus abisüsteem. Sõidurea vahetamisel tekkiva tagantkokkupõrkeohu korral keerab süsteem rooli tagasi, rakendades ühe ratta valikulist pidurdamist. Aktiivne kiirustel vahemikus 60–180 km/h.
Valikuline lisavarustus.

 

Esikokkupõrke vältimise abisüsteem

Skaneerides auto ees olevat teed radari ja kaameraga, pidurdab süsteem automaatselt, kui avastab ees ootamatult pidurdava teise sõiduki või teele astunud jalakäija. Eelnevalt hoiatab süsteem juhti visuaalselt ja hoiatussignaaliga, seejärel pidurdab, algul nõrgemini, seejärel vastavalt kokkupõrkeohule vajadusel kuni maksimaalse pidurdusjõuga. Süsteem aktiveerub, kui kiirusega 10 km/h või enam liikuva sõiduki ees tuvastatakse teine sõiduk, jalgrattur või jalakäija.

Intelligentne kiirushoidik koos Stop & Go süsteemiga

Intelligentne kiirushoidik koos Stop & Go süsteemiga hoiab eesmiste radarandurite abil püsivat kiirust ja vahemaad eesoleva sõidukiga, kiirendades ja pidurdades automaatselt. Kui tekib liiklusseisak, süsteem pidurdab, kuni auto peatub täielikult, ja kiirendab soovitud kiiruseni niipea, kui tee on vaba. Süsteem töötab kiirustel 0 kuni 180 km/h.

 

 

Kaitseb sind ja sinu lähedasi

Uue Santa Fe kerele annab erakordse jäikuse uuendusliku ülitugeva terase kasutamine ja kokkupõrke-energiat neelav struktuur, mis avarii korral reisijaid kaitseb. Lisaks on varustuses 6 turvapatja: kaks ees, kaks külgedel ning esimest ja teist istmerida kaitsvad esiturvapadjad.

MUGAVUS

MULJETAVALDAV MUGAVUS KOOS CALM TECHIGA

Santa Fe’s on valik nutikaid funktsioone ja süsteeme, mis kindlustavad, et kõik reisijad end hästi tunneksid. Calm Tech aitab luua mugavustsooni, et saaksid oma pere eest hoolt kanda ja nautida elu erilisi hetki.

 

5-aastane läbisõidupiiranguta garantii

Nagu iga teinegi Hyundai, on ka Santa Fe valmistatud kõige kõrgemate kvaliteedinõuete kohaselt. Selle tõestuseks on 5-aastane läbisõidupiiranguta garantii, mis lubab nautida elus kõike väärtuslikku ilma, et peaks auto pärast muretsema. Naudi suuremat meelerahu, mille tagab autotööstuse üks parimaid garantiisid.

 

Esiklaasinäidik

Oma klassi parima eredusega 8,5-tolline esiklaasinäidik kuvab tähtsad andmed (sh kiiruse, teejuhised ning hoiatused) kergelt loetavalt otse esiklaasile ning suurendab seeläbi ohutust.

Saadaval varustusastmele Premium.

Muudetava kiirusega avanev elektriline tagaluuk

Nii, nagu sulle meeldib. Täiesti uue Santa Fe elektrilise tagaluugi jaoks on kaks kiirussätet, mille vahel valida.

Saadaval varustusastmele Premium.

 

Ühe nupuvajutusega lihtsalt ja kiirelt kolmandasse ritta

Autosse sisenemine ja sealt väljumine muutus just lihtsamaks. Lihtsalt vajuta nuppu, et nihutada teise rea istmed üles ning eest ära, et kergelt tagarea istmetele ligi pääseda.

Esmaklassiline KRELLi helisüsteem

Esmaklassiline KRELLi helisüsteem tagab suurepärase tipptasemel helikvaliteedi. 10 kvaliteetset kõlarit ja väline võimendi pakuvad kõigile autosviibijatele väga erilise ruumilise heli kogemuse.

Valikulise lisavarustusena varustusastmetele Comfort ja Style. Standardvarustuses varustusastmele Premium.

 

Täisvaatemonitor

Kitsas garaaž? Väike autopesula? Pole probleemi. Santa Fe täisvaatemonitor muudab kitsastes kohtades manööverdamise lihtsamaks ja ohutumaks. Tipptehnoloogiline turvafunktsioon tagab strateegiliselt paigutatud kaamerate abil 360° vaate sõidukit ümbritsevale alale, nii et näed täpselt, mida teed.

Valikuline lisavarustus.

8-tolline navigatsioonisüsteem*

Valikvarustuses oleva 8-tollise puuteekraaniga info- ja meelelahutussüsteem muudab kõik lihtsasti juurdepääsetavaks, sh eelseadistatud Apple CarPlay™ ja Android Auto™, et saaksid oma nutitelefoni funktsioone ka autos kasutada. Navigatsioonisüsteem sisaldab 3D-kaarte ja Hyundai Motorsi ainulaadset Lifetime MapcareTM-i**, sealhulgas tasuta iga-aastast kaartide ja tarkvara uuendust. See sisaldab ka Live-teenuseid reaalajas ilmateadete, liiklus- ja kiiruskaamerate, bensiinijaamade, parklate ja huvipunktide (POI) teabega.

* Valikulise lisavarustusena varustusastmetele Comfort ja Style. Standardvarustuses varustusastmele Style. Apple CarPlay™ on Apple Inc. registreeritud kaubamärk. Android Auto™ on Google Inc. registreeritud kaubamärk. **MapCare™ tellimiseks, tuleb tellida ka Lifetime MapCare™ programm, mille kaudu varustatakse Hyundai sõidukeid iga-aastaste kaardi uuendustega vähemalt kümme aastat pärast mudeli tootmise lõpetamist.