Close

Hyundai KONA viimane mudel on välja müüdud. Kõik seni tellitud autod tarnitakse sellegipoolest klientidele, ent uusi tellimusi pole ajutiselt võimalik esitada. Lisateabe saamiseks võta ühendust lähima Hyundai edasimüüjaga.

Rohkem elamusi. Vähem heitmeid

Kooslus, mida sa eriti sageli ei näe: hübriid ja lõbu. Sportlikul linnamaasturil KONA Hybrid on spetsiaalselt kalibreeritud otsesissepritsega bensiinimootor ja akutoitel töötav elektrimootor, mis tagavad silmapaistva võimsuse 141 hj ja pöördemomendi 265 Nm.

Bensiinimootor

Spetsiaalselt kalibreeritud 1,6-liitrise GDI otsesissepritsega bensiinimootori võimsus on 105 hj koos oma klassi juhtival tasemel energiatõhususega.

Elektrimootor

Naudi elektrilist kiirendust. 43,5 hj elektrimootor pakub kõrget pöördemomenti ja tõhusust. Kohaltvõtul tähendab see muljetavaldavat kiirendust.

Liitiumioon-polümeeraku

Võimsa 1,56 kWh aku suurepärased laadimis- ja tühjenemiskarakteristikud suurendavad nii elektri jõul läbitavat sõiduulatust kui ka regeneratiivpidurdamisest tuleneva energia regenereerimist ja salvestamist.

6-käiguline topeltsiduriga automaatkäigukast

Uuenduslik topeltsiduriga automaatkäigukast (DCT) kindlustab sujuva käiguvahetuse tõeliselt nauditava sõidukogemuse ja kiirema tagasiside saavutamiseks.

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Hyundai hübriidautod
Tutvu lähemalt

Hyundai elektriautod
Loe lisaks

Enamlevinud küsimused hübriid- ja elektriautode kohta
Vaata lähemalt