KURVIDE KUNINGAS

Nürburgringil viimistletud uhiuus i30 N januneb kurvide järele – just nagu sinagi. Koge võidusõidu tunnet iga päev!

 

Vali oma lemmik

Uue i30 N-i välkkiire soorituse tagab kiirelt reageeriv 2-liitrine turboülelaaduriga mootor, mis standardmudeli puhul tagab võimsuse 250 hj ja Performance-paketiga 275 hj.

STANDARDMUDEL

• 18-tollised Michelin Pilot Super Sport rehvid • Sõiduandmete kuvamissüsteem
• Elektriline roolivõimendi (R-MDPS) • Pöörete sobitamine madalamale käigule lülitamisel
• N-Grin-juhtsüsteem: viis sõidurežiimi: Eco, Normal, Sport, N ja N Custom. • Manuaalselt pikendatav juhi istmepadi
• Elektrooniline stabiilsuskontrolli süsteem • Elektrooniline heligeneraator
• Stardiabi • Tagumine parkimisabisüsteem
• Helisüsteem 5-tollise puutetundliku värvilise ekraaniga

 

PERFORMANCE-PAKETT

• 19-tollised Pirelli P ZERO rehvid • Nahk-seemisnahkpolstriga istmekatted
• Elektrooniline piiratud libisemisega diferentsiaal • Elektriliselt reguleeritava nimmetoega kaassõitjaiste ja manuaalselt reguleeritav istmepadja pikendus
• Muudetav väljelaskesüsteem • Eesmine ja tagumine parkimisabisüsteem
• Tumendatud klaasid • Ees: 18” / taga: 17” ketaspidurid
• Istme asendi mälu (juhil) + elektriliselt reguleeritav iste (kõrvalistujal) • Elektriliselt reguleeritavad esiistmed

 

VÄLIMUS

DISAINITUD SUUREMAKS JÕUDLUSEKS

Pilgud pöörduvad – ja mitte ainult võimsuse kauni kõla pärast. Uhiuue i30 N-i agressiivsed disainielemendid ja madalam kere peegeldavad auto jõudlust.

 

Suur ja jõuline

Suurte õhuvõtuavadega agressiivne esikaitseraud ja kaskaadina kitsenev esivõre koos 19-tolliste rataste, N-logoga ja punaste pidurisadulatega edastavad jõudluse selge sõnumi.

Voolujooneliselt sportlik

Kolmnurkse lisapiduritulega aerodünaamiline tagaspoiler, agressiivne tagakaitseraud ja kahe väljalasketoruga sportsummutiga teevad jõulise avalduse.

Sina annad sellele värvi

 

i30 N-i unikaalsed jõudluse disainielemendid ühendatuna i30 mudelivaliku voolujoonelise ja ajatu disainiga. Horisontaalsed LED-päevatuled asuvad esipõrkeraua õhuvõtuavade kohal, mis jahutavad pidureid ja parandavad auto aerodünaamikat.

 

i30 N-i suurendatud rattakoopad mahutavad 18- või 19-tolliseid (Performance-pakett) rattaid. Klaasist panoraamkatuseluuk * ulatub üle esi- ja tagaistmete, tagades värske õhu ja suurepärase valgustatuse.

* Saadaval Sunroof-paketiga.

 

Läikivmust tagaspoiler koos integreeritud kolmnurkse lisapiduritulega annab autole madalama välimuse. Kombineeritud LED-tagatuled on täiuslikus koosluses küljejoonega, rõhutades auto iseloomulikku välimust. Kõrgemal asuvad tagahelkurid ja udutuled toovad esile ka sõiduki laiuse ja stabiilsuse.

SISERUUM

TÕELISELT JÕULINE KOKPIT

i30 N-i kokpit on üheaegselt nii juhtimiskeskus kui ka mugav töökoht. Ergonoomika keskendub juhile, ühendades ta autoga igas kokkupuutepunktis. Sportistmed pakuvad kindlat tuge igas olukorras. Kvaliteetsed salongimaterjalid ja musta värvi metallist ehisdetailid rõhutavad i30 N-i elegantset sportlikku iseloomu ja tema autospordi sünnipära.

 

Stiil ja tugi

Tere tulemast täiesti uuele tasemele istmete mugavuses! N-logoga ja siniste kontrastõmblustega unikaalse disainiga vastupidavad sportistmed pakuvad tuge ja mugavust, elektriliselt reguleeritavat nimmetuge ja pikendatavat istmepatja. Valikus nahk-seemisnahkpolstriga* või tekstiilkattega istmed.

* Saadaval Performance-paketiga

 

Rool

Siniste kontrastõmbluste ja N-logoga ehitud rool toob kõik sõidunaudingut pakkuvad lisad käeulatusse. Nupulevajutusega saad valida sõidurežiimi või aktiveerida pöörete sobitamisfunktsiooni, et suurendada sõidurõõmu.

Võimendiga käiguvahetus

Ümmargusel käigukanginupul on sinine triip ja N-logo. 6-käiguline manuaalkäigukast on ideaalne innukale juhile, kes armastab kiireid käiguvahetusi ja jäika sidurit.

Eraldiseisev 8-tolline puuteekraan

Kasutusmugavuse mõttes ideaalse paigutusega kõrglahutusega ekraan, mis otsekui hõljub näidikuteploki kohal. Naudi kiiret ligipääsu teavitus- ja navigatsioonisüsteemile, eelinstalleeritud Apple CarPlay™, Android Auto™ ja Live-teenustele.

*Apple CarPlay™ on Apple Inc. registreeritud kaubamärk. Android Auto™ on Google Inc. registreeritud kaubamärk.

N-näidikud

N-näidikud on kohandatud kirglike juhtide vajaduste täitmiseks. Ringrajasõidu toetamiseks mõeldud käiguvahetuse ajastamisel muutub tahhomeetri LED-tule värv vastavalt mootori pööretele ning mootoriõli temperatuurile. Näidikutel kuvatakse mootoriõli temperatuur, pöördemoment ja turborõhk.

Täisautomaatne kliimaseade

Kahetsooniline täisautomaatne kliimaseade võimaldab valida juhil ja kaassõitjal neile meeldivad erinevad salongitemperatuurid.

Veelgi parem ühenduvus

i30 N pakub suurepärast veatut ühenduvust ning uuenduslikku tehnoloogiat, mis muudab elu kergemaks. Olemas on ka sisseehitatud juhtmevaba laadimisalus nutiseadmete mugavaks laadimiseks.

Eesmine käetugi

Tunne end mugavalt. Eesmine käetugi peidab endas ka praktilist panipaika.

N-logoga läveliistud

Namyangis sündinud ja Nürburgringil viimistletuna tähistab N-logo puhast jõudlust.

TEHNIKA

KUI JÕUD ON TÄHTIS

Sündinud ringrajal – täiesti uue i30 N-i välkkiire esinemise tagab tuliuus 2-liitrine turboülelaaduriga mootor.

 

See 4 silindriga 2-liitrine otsesissepritsega turboülelaaduriga mootor reageerib kiiresti ja jõuliselt tänu muljetavaldavale pöördemomendile, mida on lühiajaliselt võimalik suurendada 8%. i30 N on esiveoline, 6-käigulise tugevamate käikudega manuaalkäigukastiga, süsinikust sünkroonhammasrataste ja tugeva siduriga. Need tugevdatud osad on valmistatud N-mootori jõulisust silmas pidades. Lühikesed käigujooksud tagavad kiire käiguvahetuse.

2-liitrine GDi (250 hj) bensiinimootor


Suurim võimsus 254 hj


Suurim pöördemoment 353 Nm

 

2-liitrine GDi (275 hj) bensiinimootor


Suurim võimsus 279 hj


Suurim pöördemoment 353 Nm

 

N veojõu- ja stabiilsuskontroll

Hyundais välja töötatud N veojõu- ja stabiilsuskontroll on autos justkui kaardilugeja, kes aitab siis, kui vaja, kuid on muul ajal vait ega sega sõitu nautimast, vaid aitab sul veelgi kiirendada. Soovi korral saab süsteemi täiesti välja lülitada, et kogeda täielikku ringrajasõidu tunnet.

 

N kurvidiferentsiaal

Suurepärase kurvide läbimise tagab i30 N – elektrooniliselt juhitav piiratud libisemisega diferentsiaal*. Hyundais spetsiaalselt kurvide kiireks läbimiseks disainitud ja konstrueeritud diferentsiaal säilitab maksimaalse sõidumõnu, aga ka stabiilsuse nii pidurdades kui ka kurvi sisenemisel ja sellest väljumisel. See võimaldab vedavatel ratastel läbi erineva pöördemomendi pöörelda erinevatel kiirustel, vähendades ratta libisemist ja alajuhitavust kurvis.

* Saadaval Performance-paketiga

 

Aktiivne muudetav väljelaskesüsteem

Päästa helid valla! Muudetava vaheklapiga väljalaskesüsteem laseb kõlada erineval mootorimuusikal – alates suhteliselt vaoshoitud helist Normal-režiimis kuni Sport-režiimi tugevama helini, lõpetades ralliautode käiguvahetusele järgnevate paugatustega N-režiimis.

 

N-Grin-juhtsüsteem

Rohkem naeratusi kilomeetri kohta. N-Grin-juhtsüsteem võimaldab nupule vajutusega valida viie sõidurežiimi vahel: Eco, Normal, Sport, N ja N Custom. Erinevad režiimid muudavad auto iseloomu, reguleerides mootori, vedrustuse, elektroonilise stabiilsuskontrolli, kurvidiferentsiaali parameetreid, mootori häält, rooli ja mootori pöörete sobitamisfunktsiooni.

 

Stardiabi

Stardiabi tagab parima võimaliku veojõu kiireimaks võimalikuks paigaltvõtuks. Süsteem kontrollib rataste läbilibisemist järsul kiirendamisel paigaltstardil, võimaldades alustada sõitu elukutselise võidusõitja kombel.

Pöörete sobitamisfunktsioon

Nupulevajutus roolil tagab kõige kiiremad ja sujuvamad käiguvahetused, olenemata sellest, kas rataste all on ringrada või väljakutseid pakkuv kurviline maantee. Pöörete sobitamisfunktsioon tõstab käiku madalamale vahetades automaatselt mootori pöördeid, mis muudab käiguvahetused sportlikuks, ent sujuvaks. Ühtlasi vähendab osade kulumist ja pikendab vastupidavust. See funktsioon on omas segmendis ainulaadne.

 

OHUTUS

Hyundai SmartSense

Uudsed juhiabisüsteemid tagavad turvalisuse ja meelerahu.

 

Esikokkupõrke vältimise süsteemid

Kolmeastmeline kaameraid kasutav süsteem, mis hoiatab juhti märgusignaali ja -heliga. Teises astmes kontrollib süsteem lähtuvalt kokkupõrkeohust pidureid, kolmandas aga rakendab vajadusel suurimat võimalikku pidurdusjõudu, et avarii ära hoida või, kui see ei ole võimalik, siis vähendada õnnetuse tagajärgi.

 

Sõidurajal püsimise abi

Kiirusel 60 km/h ja enam hoiatatakse juhti ohtlikest olukordadest. Tahtmatu sõidurajalt kõrvale kaldumise korral hoiatab süsteem juhti ning vajadusel pöörab rooli vastu ning juhib auto tagasi sõidurajale.

MUGAVUS

MUGAVUS

i30 N on igapäevasõiduks mõeldud sportauto, mis pakub laia valikut mugavusvarustust, muutes iga sõidu lõbusamaks – ka siis, kui see on vaid töölesõit.

Navigatsioonisüsteem

Kasutusmugavuse mõttes ideaalse paigutusega kõrglahutusega ekraan, mis otsekui hõljub näidikuteploki kohal. Selline kujundus võimaldab multimeediateateid kuvada kõrgemal ja juhi vaateväljale lähemal. Naudi kiiret ligipääsu teavitus- ja navigatsioonisüsteemile, Live-teenustele ning eelinstalleeritud Apple CarPlay™* ja Android Auto™* rakendustele.

* Apple CarPlay™ on Apple Inc. registreeritud kaubamärk. Android Auto™ on Google Inc. registreeritud kaubamärk.

 

Eesmised ja tagumised parkimisandurid

Esi- ja tagakaitserauda paigaldatud parkimisandurid leiavad üles kõik takistused, mida juht näha ei pruugi, ja ütlevad, millal peatuda, et takistust vältida.

7 aastat garantiid ilma läbisõidupiiranguta

Uue i30 N valmistamisel on peetud silmas kõrgeid kvaliteedistandardeid. Hyundai annab i30 mudelitele parima garantii turul – 7 aastat ilma läbisõidupiiranguta!

7-aastane garantii antakse kõigile uutele Hyundai (2019 mudeliaasta) autodele, mis on registreeritud pärast 1. septembrit 2018. i30 mudeliseeria 7-aastane garantii algas 1. aprillil 2018.

LISAVARUSTUS

LISA ISIKUPÄRA

Uue Hyundai i30 N-i standardvarustus on rikkalik ja kõikehõlmav. Siiski, kui on soov ainulaadse välimuse või sobiva praktilisuse järele, pakub Hyundai ka valiku lisavarustust. Sa võid rõhutada oma auto välimust, suurendada mugavust või turvalisust. Hyundai originaal-lisavarustus on kohandatud auto valmistusmaterjalide ja värvidega.

 

 

Metallik- või pärlmuttervärv ja erivärv „Performance Blue“ 295 €

Comfort-pakett* standardmudelile 695 €

• Elektriliselt kokkuklapitavad küljepeeglid
• Vihmasensor
• Targa võtmepuldi ja käivituslülitiga võtmevaba käivitussüsteem
• Eesmised ja tagumised parkimisandurid
• Küljepeeglites lombivalgustus

* Sisaldub Performance-paketis

Tagumine kere tugevdustala** 245 €

** Saadaval vaid Performance-paketis

 

Sunroof-pakett 995 €

• Klaasist panoraamkatus
• Kohtvalgusti (LED)

N-navigatsioonipakett 495 €

• Navigatsioonisüsteem
• Raadiotekst (RDS)
• SD-kaardi võimekus
• Hääletuvastusega Bluetooth-ühendus
• Eelseadistatud Android Auto ja Apple CarPlay
• Tagurduskaamera dünaamilise juhendiga

 

Meie edasimüüjad aitavad sul isikupära lisada. Leia endale lähim Hyundai müüja ja tule proovisõidule.

HYUNDAI EDASIMÜÜJAD