Close

Hyundai i30 N

Igapäeva sportauto – võistlusrajaks alati valmis
Broneeri proovisõit

See mudel on ajutiselt läbi müüdud. Võta lisateabe saamiseks ühendust edasimüüjaga.

Lõbu defineeriti just ümber. Uuesti

Loodud maksimaalset sõidurõõmu silmas pidades – i30 N on täiustatud suurema jõudluse, värskete uute disainiomaduste ja uusima nutika tehnoloogiaga. Tasakaalustades erilist võimsust ja võidusõiduraja jaoks valmis sõidudünaamikat koos mugavusele orieteeritud igapäevaseks liikumiseks mõeldud lahendustega – see on tõepoolest võidusõiduauto igapäevaseks kasutamiseks.

N DCT võidusõidupaigutus

Sellel on märga tüüpi kaheksakäiguline topeltsiduriga käigukast (N DCT) koos kõiguvahetuslabadega parema juhitavuse ja kiirema käiguvahetuse jaoks.

2,0 T-GDI mootor

See pakub 280 hj ja märkimisväärset toore võimsuse kasvu, et pakkuda kõrgemat pöördemomenti ja võimsust madalamatel pööretel. See tagab parema reaktsiooni, kiirenduse ja palju rohkem lõbu.

Ka i30 Fastback N

i30 N on saadaval kahe eri tüüpi kerega – valikus on luukpära ja 5-ukseline kupee.

Hyundai i30 N põhivarustus

Mootori hääled – muusika sinu kõrvadele

Parem kui mis tahes playlist. Mürin, mis kostab sportmudeli i30 N peenhäälestatud väljalaskesüsteemist, on muusika rallifännidest autosõprade kõrvadele.

Stardiabi

Naudi maksimaalset veojõudu võimalikult kiireks kohaltvõtuks. Süsteem vähendab rataste läbilibisemist järsul kiirendamisel paigaltstardil, võimaldades alustada sõitu elukutselise võidusõitja kombel.

Pöörete sobitamisfunktsioon

Kiire ja sujuv madalama käigu valimine. Pöörete sobitamisfunktsioon sünkroonib mootori pöörded sisselülitatava käigu jaoks, vähendades kulumist ja suurendades vastupidavust.

Tagumine kere tugevdustala

See omadus suurendab väändejäikust, tagades sõiduomaduste ja tagasiside järjepidevuse, eriti kurvides ja dünaamiliste manöövrite tegemise ajal.

Pilt on vaid illustreeriv. i30 N pole saadaval suusaluugiga.

5 aastat garantiid läbisõidupiiranguta

Nagu iga teinegi Hyundai, on ka i30 N valmistatud kõige kõrgemate kvaliteedinõuete kohaselt. Selle tõestuseks on 5-aastane läbisõidupiiranguta garantii, mis lubab nautida elus kõike väärtuslikku, ilma et peaks auto pärast muretsema.

Hyundai garantii

Sulle võiks veel huvi pakkuda

Disain
Tutvu lähemalt

Võimsad N-mudelid
Tutvu lähemalt

Hinnad
Vaata hindu ja tehnilisi andmeid