i30 Wagon Sport Line

 

Voolujoonelisus ja väljapeetud disain annavad märku sellest, et tegemist ei ole tavalise universaaliga. On veel hulk üllatavaid funktsioone, mis annavad talle veelgi rohkem stiili. Selle 1,4-liitrine T-GDI bensiinimootor töötab koos seitsmekäigulise topeltsiduriga käigukastiga (DCT).

Erimudeli standardvarustuses on kahevärvilised nahk-tekstiilpolstriga istmekatted, valumetallist pedaalid, 17-tollised valuveljed, tumendatud tagaklaas, 4,2-tollise infoekraaniga Supervision Cluster näidikuplokk, täis-LED-esituled ja vertikaalsed LED-päevatuled, targa võtmepuldiga võtmevaba sisenemine ja käivitus ning vihmaandur.

Ja mis veelgi tähtsam – Sport Line sõidab sama hästi kui välja näeb.

See mudel on disainitud, arendatud, katsetatud ja valmistatud Euroopas!

i30 Wagon Sport Line hind on kõigest 22 490 €.

 

Küsi pakkumist

VÄLIMUS

UNIVERSAALI ÜMBERSÜND

Täielikult ümberkujundatud ja kaunilt vormitud Hyundai i30 universaal teeb silmad ette kogu klassile.

 

Loodud sind iluga ümbritsema

i30 universaali pilkupüüdev välimus annab tunnistust täpselt vormitud pindadest ja unikaalsetest disainielementidest.

 

Voolujooneline. Tasakaalus

Hõbehallid katusereelingud rõhutavad katuse ahenevat kuju, nii et auto omandab stiilse ja atleetliku välimuse.

Täis-LED-esituled

Hea väljanägemine ja parem nähtavus. Sõltuvalt vastu- või eessõitvatest autodest lülitab see automaatselt kaugtulesid välja ja taas sisse. See tagab sulle maksimaalse nähtavuse teisi juhte pimestamata. Ja mis veel parem, see on standardvarustuses!

Kaskaadse välimusega esivõre

Pilkupüüdev esiosa. Meie verivärske disaini juurde kuulub ka nn langeva ilmega iluvõre, mille kuju on mõjutatud sulava terase motiivist.

Kombineeritud LED-tagatuled

Näe ise ja ole nähtav. Kombineeritud tagatulede selgelt eristuvad horisontaalsed piirjooned tugevdavad i30 universaali üldist jõulist ja kindlat kuvandit.
Saadaval vaid Style-mudelile.

SISERUUM

REISI MUGAVALT

Väljapeetud disainiga sõitjateruum ja näidikuteplokk kiirgavad kvaliteeti, elegantsi ning ruumikust. Ja see on tõepoolest nii: uhiuus i30 universaal on oma klassi ruumikamaid. Autos olev varustus sõltub valitud varustustasemest.


Eraldiseisev puuteekraan

Kasutusmugavuse mõttes ideaalse paigutusega kaheksatolline kõrglahutusega ekraan, mis otsekui hõljub näidikuteploki kohal. Selline paigutus võimaldab multimeediateateid kuvada kõrgemal ja sinu vaateväljale lähemal. Naudi kiiret ligipääsu meelelahutusele ja navigatsioonisüsteemile, Live-teenustele ning Apple CarPlay™ ja Android Auto™ rakendustele.
Lisavarustus Fresh-mudelile, standardvarustus Comfort- ja Style-mudelitele.

 

Mitmekülgne pagasiruum: 1650-liitrine pakiruum

Praktiline ja mugav – ava tagaluuk ja too nähtavale 602-liitrine pakiruum. Lisaks annavad 60/40 kokkuklapitavad tagaistmed võimaluse üheaegselt vedada nii suurt koormat kui ka ühte või kahte reisijat tagaistmel. Lastes tagaistmed täielikult alla, saab ruumi laiendada 1650 liitrini.

See pilt on vaid illustratiivne. Nutikas rööbaste süsteem pakiruumis ei ole i30 Wagonile saadaval.

Täisautomaatne kliimaseade

Sõltuvalt varustustasemest on i30 universaalil täisautomaatne nn kahe tsooniga kliimaseade. Juht ja kõrvalistuja saavad kumbki valida endale sobiva temperatuuri ja õhuvoo.

Suusaluugiga keskmine käetugi

Keskmise käetoe taga asuv luuk muudab suuskade ja teiste pikkade esemete transportimise lihtsaks, kusjuures kaks inimest saavad seejuures siiski tagaistmel istuda.
Saadaval Comfort- ja Style-mudelitele.

Libistatav eesmine käetugi

Tunne end mugavalt. Eesmist käetuge saab liigutada edasi ja tagasi, nii et alati on võimalik valida enda jaoks mugavaim asend. Hingedega käetoe kaane all asub praktiline panipaik.
Saadaval vaid Style-mudeli standardvarustuses.

DCT-automaatkäigukast

Dünaamikat täiendab ja kütusekulu optimeerib uuesti väljatöötatud 7-käiguline DCT-käigukast. Valida on kahe sõidurežiimi vahel: Normal ja Sport.

MUGAVUS

Tagumise põikisuunalise liikluse kokkupõrke hoiatussüsteem

Kui tagurpidikäik on sees, aitab süsteem juhti teavitada ka küljelt lähenevatest sõidukitest.

Saadaval Comfort- ja Style-mudelitele ainult koos Safety-paketiga.

Tagurduskaamera

Tagurduskaamera käivitub, kui tagurpidikäik on sees, nii et näed ekraanil, kuhu auto liigub. Dünaamilised nõuanded hoiavad juhi õigel teel.
Lisavarustus Fresh-mudelile.

Elektrooniline seisupidur

Annab sulle esikonsoolil rohkem ruumi panipaikadeks. Auto Hold funktsioon hoiab pidurid pärast auto seismajätmist automaatselt aktiivsena, nii et sõiduk ei veere tagasi ka siis, kui piduripedaali enam ei vajutata. Pidurid vabanevad, kui juht gaasipedaali vajutab.
Saadaval vaid Style-mudelile.

Tagumised õhutusavad

i30 universaalil on õhutusavad ka taga, et tagaistmel reisijad saaksid end mugavalt tunda. Keskkonsooli taha paigutatud süsteem võimaldab reisijatel valida täpselt sellise sooja või külma õhu voo, millist sobilikuks peavad.
Saadaval vaid Style-mudelile.

Mäluga istmed

Sul on võimalik salvestada enda jaoks sobiv juhiistme asend. Kaks asendikombinatsiooni.
Saadaval Style-mudelile ainult koos Leather paketiga.

TEHNIKA

LOODUD, ET SAAKSID LIIKUDA NAUDINGUGA

Avasta tõhus ja võimekas turboülelaaduriga bensiini- ja diiselmootorite valik, mis on loodud selleks, et pakkuda dünaamilist sõidukogemust.

1,6 CRDi diiselmootor
Tänu muljetavaldavale pöördemomendile muudab see turboülelaaduriga diiselmootor auto eriti ärksaks  (saadaval kahe versioonina). Võimsaim küündib 100 kW (136 hj) ja teine 81 kW (110 hj). 81 kW mootorile on saadaval 6-käiguline käsikäigukast ja 100 kW mootorile 7-käiguline topeltsiduriga käigukast.(DCT).
1,0 T-GDi bensiinimootor
1,0 T-GDi on väiksem turboülelaaduriga bensiinimootor, mille võimsus on 88,3 kW (120 hj) ja pöördemoment 1500–4000 p/min juures 171,6 Nm. Mootori juurde kuulub 6-käiguline käsikäigukast.
  1,4 T-GDi bensiinimootor
Dünaamilise ja ärksa sõidukogemuse pakkumiseks arendab see uuendatud 1,4 T-GDi mootor võimsust 103 kW (140 hj) ning saavutab 1500 p/min juures pöördemomendi 242 Nm. See on saadaval 6-käigulise käsikäigukasti või 7-käiguline topeltsiduriga käigukast (DCT).
1,4 MPI bensiinimootor
See vabalthingav 73,3 kW (100 hj) bensiinimootor pakub 4000 p/min juures pöördemomenti 134 Nm. Mootori juurde kuulub 6-käiguline käsikäigukast.

 

5 aastat garantiid ilma läbisõidupiiranguta

Nagu iga teinegi Hyundai, on ka i30 Wagon valmistatud kõige kõrgemate kvaliteedinõuete kohaselt. Selle tõestuseks on 5-aastane läbisõidupiiranguta garantii, mis lubab nautida elus kõike väärtuslikku ilma, et peaks auto pärast muretsema. Naudi suuremat meelerahu, mille tagab autotööstuse üks parimaid garantiisid.

OHUTUS

Hyundai SmartSense

i30 universaal pakub laia valikut juhiabi- ja turvasüsteeme, millele võid loota, kui asi puudutab sinu kõige hinnalisema veose – sulle kallite inimeste, ohutust.

 

 Esikokkupõrke vältimise abisüsteem

Eesmine radari- ja kaamerasüsteem skaneerib teed, et tuvastada sõidukeid ja jalakäijaid. FCA pidurdab automaatselt, et hoida ära tõsine kokkupõrge või selle toimumisel vähendada õnnetuse tagajärgi. Standardvarustusse kuuluv FCA tuvastab eesoleva sõiduki oma esikaameraga, mis lisaks tuvastab ka jalakäija.

Sõltumata sõidukis olevatest juhiabisüsteemidest vastutab juht alati liikluse jälgimise ja sõiduki käsitsemise eest. Erinevad olud nagu teetingimused, teekattemärgistus või ilmastikutingimused võivad juhiabisüsteemide toimimist piirata.

 

Sõidurajal püsimise / teeserva jälgimise abisüsteem

See i30 universaali standardvarustusse kuuluv juhiabisüsteem aitab vältida tahtmatut sõidurajalt eemaldumist juhi tähelepanematuse tõttu. Süsteem hoiatab juhti heliga ja visuaalselt enne sõidusuuna korrigeerimist.

Pimenurga hoiatussüsteem

Tagumises kaitserauas olevad andurid tuvastavad pimenurgas oleva sõiduki ja hoiatavad sellest märgutulega vastava poole küljepeeglis. Kui samal ajal lülitatakse sisse sama poole suunatuli, kostub koheselt helisignaal.
Saadaval lisavarustusena Comfort- ja Style-mudelitele.

Esikokkupõrke hoiatussüsteem

Esikokkupõrke hoiatussüsteem kasutab esikaamerat, et tuvastada eesolev kokkupõrkeoht ja hoiatada juhti. FCW pidurdab automaatselt, et ära hoida või vähendada sellise kokkupõrke tagajärgi.

LISAVARUSTUS

LISA ISIKUPÄRA

Hyundai i30 universaal on saadaval mitmes variandis. Hyundai lisavarustus vastab kõrgetele nõudmistele, mida Sa kvaliteedi osas esitad. Lisaks sobivad nad kokku autos kasutatavate materjalide ja värvidega.

 

Leather-pakett
Nahast istmekatted
Ventileeritavad esiistmed
Elektriliselt reguleeritav juhiiste asendimälugaSunroof pakett
Klaasist panoraamkatus
LED sisevalgusti

Avasta kogu lisavarustust siin

 

Meie edasimüüjad aitavad sul isikupära lisada. Leia endale lähim Hyundai müüja ja tule proovisõidule.

HYUNDAI EDASIMÜÜJAD