SINU JAOKS LOODUD

Uus i30 Fastback on isikupärase stiili kehastus. Ideaalsete proportsioonidega elegantne sõiduk on oma välimusele vastava jõudlusega. Loodud sinu jaoks – mitte ainult punktist A punkti B jõudmiseks.

 

 

Julge ja elegantne

Hyundai i30 perekonna uusim liige püüab pilku oma elegantse silueti ja dünaamiliste sportkupee proportsioonidega.

COMFORT-MUDEL

• Sõidurajal püsimise abisüsteem
• Esikokkupõrke hoiatussüsteem
• Juhtimisrežiimi valik ja käiguvahetuslabad (DCT-ga)
• LED-päevatuled
• Elektriliselt reguleeritava nimmetoega juhiiste
• 8-tolline puuteekraan, eelseadistatud Android Auto ja Apple CarPlay
• Kahe tsooniga automaatne kliimaseade
• Suusaluugiga keskmine käetugi
• Bluetooth
• Tagumine parkimisabisüsteem
• Tagurduskaamera koos dünaamiliste juhistega
• 17-tollised valuveljed
• Soojenduse ja nahkkattega rool

 

STYLE-MUDEL

• Täis-LED-esituled
• Intelligentne isekohanduv kiirushoidik (DCT-ga)
• Autonoomne hädapidurdussüsteem koos jalakäijast teavitamise süsteemiga (DCT-ga)
• LED-tagatuled
• Tekstiil-nahkpolstriga istmed
• Vihmasensor
• 18-tollised valuveljed
• Tumendatud tagaklaasid
• 4,2-tolline Supervision-näidikuplokk
• Targa võtmepuldi ja käivituslülitiga võtmevaba käivitussüsteem
• Elektriline seisupidur

 

VÄLIMUS

HOOLIDES KONTUURIDEST

Päid pöörama loodud i30 Fastbacki peensusteni viidud kontuurid ja lauge katusejoon panevad selle elegantselt massist eristuma.

 

Väljapeetud elegants

Disain ei ole ainult vorm, vaid ka tunne, mida see sinus äratab.

Väljendusrikas ja isikupäraselt elegantne

Siin saavad kokku dünaamilised kontuurid ja innovatiivne disain, et luua pilt elegantsist.

Kaskaadina kitsenev esivõre

i30 Fastback eriline kaskaadselt kitsenev esivõre annab sõidukile laia ja piiritletud välimuse. Karismaatilist esiosa rõhutab esivõre all paiknev madal horisontaalne õhu sissevõtuava.

 

i30 Fastbacki dünaamilist profiili rõhutab graatsilise kaarega elegantne katusejoon.

 

Äärmiselt ökonoomsed LED-tagatuled on täiuslikus koosluses küljejoonega, rõhutades auto tagaosa iseloomulikku välimust.

Saadaval vaid Style-mudelile.

SISERUUM

HOOLIDES DETAILIDEST

i30 Fastbacki sisenedes tunnetad kohe, millist tähelepanu on siin pööratud detailidele. Armatuurlaua ning salongipindade ja -detailide lihtne elegants loovad kvaliteetse ja avara õhkkonna.


Salongi värvid

I30 Fastback salongi jaoks on loodud kolm värvilahendust: Black, kahetooniline Black & Grey ja Merlot. Leather-pakett’i kuuluvad täisnahast istmekatted, ventileeritavad esiistmed ja elektriliselt reguleeritav mäludega juhiiste.
Standardvarustuses saadaval ainult mustad tekstiilistmed. Kõik muud valikud vaid lisavarustusena.

 

REISI MUGAVALT

Rahulik salong ja terviklik armatuurlaud väljendavad kvaliteeti, elegantsi ja ruumikust.

 

Ühenduvus

Navigatsioonisüsteem kasutab tipptasemel ühenduvusfunktsioone – näiteks eelseadistatud Apple CarPlay™* ja Android Auto™* telefoni ühendamiseks, et saaksid muusikat, telefoni ja rakendusi kasutada eraldiseisvalt 8-tolliselt puuteekraanilt.
* Apple CarPlay™ on Apple Inc. registreeritud kaubamärk. Android Auto™ on Google Inc. registreeritud kaubamärk.

7-käiguline DCT-automaatkäigukast

i30 Fastbacki seitsmekäiguline topeltsiduriga käigukast ühendab manuaalkäigukasti kütusesäästlikkuse ja sõidunaudingu automaatkäigukasti mugavusega. Käiguvahetus on ülikiire, ladus ja nauditav. Valida on kolme sõidurežiimi vahel: Normal, Eco ja Sport. Soovi korral on saadaval ka kuuekäiguline manuaalkäigukast.

 

Roolil asuvad juhtnupud

Säilita kontroll ja ühendatus. Sportlikul roolil on ergonoomilise asetusega juhtnupud, et ühenduvusfunktsioonide ja auto süsteemide käsitsemise ajal tagada ohutus.

Kahe tsooniga kliimaseade

Rohkem mugavust. Vähem vaeva. Kahe tsooniga täisautomaatse kliimaseadmega saavad nii juht kui ka kõrvalistuja endale määrata erineva temperatuuri.

Libistatav eesmine käetugi

Tunne end mugavalt. Käetuge saab parima asendi valikuks edasi ja tagasi liigutada. Käetugi on samas ka kaas praktilisele panipaigale. Saadaval Style-mudelile.

JÕUDLUS

HOOLIDES ÖKONOOMSUSEST

Vali üks kahest väiksemast turboülelaaduriga bensiinimootorist, millel on täiustatud nii jõudluse- kui ka ökonoomsusnäitajad.

 

1,0 T-GDi bensiinimootor

1,0 T-GDi on turboülelaaduriga bensiinimootor, mille võimsus on 120 hj ja pöördemoment 1500–4000 p/min juures 171,6 Nm. Mootori juurde kuulub 6-käiguline manuaalkäigukast.
Suurim võimsus 120 hj.
Suurim pöördemoment 171,6 Nm.

1,4 T-GDi bensiinimootor

See dünaamiline ja hea reaktsiooniga ajam, uus 1,4 T-GDi, paneb välja 140 hj ja saavutab pöördemomendiks 1500 p/min juures 242 Nm. See on saadaval 6-käigulise käsikäigukasti või 7-käigulise DCT-automaatkäigukastiga.
Suurim võimsus 140 hj.
Suurim pöördemoment 242 Nm.

OHUTUS

Hyundai SmartSense

Meie uudne juhiabisüsteem Hyundai SmartSense muudab aktiivse turvavarustuse tehnoloogiaga i30 Fastbacki oma klassi parimaks – loodud sinu turvalisuse ja meelerahu heaks.

 

Esikokkupõrke vältimise abisüsteem

Eesmine radari- ja kaamerasüsteem skaneerib teed, et tuvastada sõidukeid ja jalakäijaid. FCA pidurdab automaatselt, et hoida ära tõsine kokkupõrge või selle toimumisel vähendada õnnetuse tagajärgi. Standardvarustusse kuuluv FCA tuvastab eesoleva sõiduki oma esikaameraga, mis lisaks tuvastab ka jalakäija.

Sõltumata sõidukis olevatest juhiabisüsteemidest vastutab juht alati liikluse jälgimise ja sõiduki käsitsemise eest. Erinevad olud nagu teetingimused, teekattemärgistus või ilmastikutingimused võivad juhiabisüsteemide toimimist piirata.

 

Sõidurajal püsimise / teeserva jälgimise abisüsteem

See i30 Fastbacki standardvarustusse kuuluv juhiabisüsteem aitab vältida tahtmatut sõidurajalt eemaldumist juhi tähelepanematuse tõttu. Süsteem hoiatab juhti heliga ja visuaalselt enne sõidusuuna korrigeerimist.

Pimenurga hoiatussüsteem

Tagumises kaitserauas olevad andurid tuvastavad pimenurgas oleva sõiduki ja hoiatavad sellest märgutulega vastava poole küljepeeglis. Kui samal ajal lülitatakse sisse sama poole suunatuli, kostub koheselt helisignaal.
Saadaval lisavarustusena Comfort- ja Style-mudelitele.

Esikokkupõrke hoiatussüsteem

Esikokkupõrke hoiatussüsteem kasutab esikaamerat, et tuvastada eesolev kokkupõrkeoht ja hoiatada juhti. FCW pidurdab automaatselt, et ära hoida või vähendada sellise kokkupõrke tagajärgi.

MUGAVUS

MUGAVUSE ILU

Muljetavaldava hulga nutikate mugavusfunktsioonidega varustatud i30 Fastback pakub ka uusima tehnoloogiaga ühenduvus- ja juhiabisüsteeme, mis muudavad kõik sõidud stressivabaks.

 

Tagumise põikisuunalise liikluse kokkupõrke hoiatussüsteem

Kui tagurpidikäik on sees, aitab süsteem juhti teavitada ka küljelt lähenevatest sõidukitest.

Saadaval Comfort- ja Style-mudelitele ainult koos Safety-paketiga.

 


Katuseluuk*

Lase päike salongi ja tuulel oma juustes puhuda – salongi muudab veelgi valgusküllasemaks ja avaramaks katuseluuk.

* Saadaval Style-mudeli Sunroof-paketiga.

Nutiseadme juhtmevaba laadimine

Keskkonsoolil asuv juhtmevaba laadimisalus (Qi-standard) võimaldab sisselülitatud Qi-ga ühilduvat nutitelefoni hõlpsalt ilma tülikate juhtmeteta laadida.
Saadaval ainult koos Navigatsiooni paketiga.

Piirkiiruse teavitusfunktsioon

Piirkiiruse teavitusfunktsioon (SLIF)* leiab esikaamera ja navigatsioonisüsteemi teabe järgi üles teel olevad piirkiirust näitavad märgid ning kuvab reaalajas lubatud kiirust. Teavet näidatakse nii navigatsioonisüsteemi ekraanil kui ka näidikuplokil.
* Saadaval ainult koos Navigatsiooni paketiga Style-mudelile.

Kõrgeimad hinnangud turvalisusele

Euro NCAP testis turvalisuse eest maksimaalsed viis punkti saanud i30 Fastbacki arvukad kõrgetasemelised aktiivsed ja passiivsed ohutusfunktsioonid kaitsevad võimaliku avarii korral sind ja kaassõitjaid.

5 aastat garantiid ilma läbisõidupiiranguta

Nagu iga teinegi Hyundai, on ka i30 Fastback valmistatud kõige kõrgemate kvaliteedinõuete kohaselt. Selle tõestuseks on 5-aastane läbisõidupiiranguta garantii, mis lubab nautida elus kõike väärtuslikku ilma, et peaks auto pärast muretsema. Naudi suuremat meelerahu, mille tagab autotööstuse üks parimaid garantiisid.