UUS i30 N LINE

Vii oma i30 kogemus uuele tasemele uue sportliku N Line’i varustustasemega: eksklusiivsed disainielemendid ja veelgi dünaamilisem sõit, inspireeritud mudeli i30 N võrratust jõudlusest.

Kartmatu välimus

Uuendatud i30 N Line’i disain laiema esivõrega ja uue tagumise kaitserauaga jätab veelgi võimsama mulje. Ammutades inspiratsiooni lennumasinate disainist, on alumine keskmine esivõre domineerimas esikaitseraua piirkonnas. Külgavadel on eraldiseisvad tiivad, mis parandavad aerodünaamilist jõudlust.

Laiad difuusorid mõjuvad sportlikult, uue asukoha leidnud udutuled viivad visuaalse gravitatsioonikeskme teepinnale lähemale. Uuel i30 N Line’il on uus 18-tolliste velgede disain, mis lisab põnevust, väljendades kiirust ka paigal seistes.

 

N Line’i embleem

Küljel saadab läikiv N Line‘i embleem sportliku signaali kõigile, kes mööda sõidavad.

Musta värvi tagaspoiler

Aerodünaamiline tagaspoiler on elegantselt ühendatud lisapiduritulega.

 

Valmis jõudlusest inspireeritud sõiduks

Vastupidavad N Line’i sportistmed pakuvad tuge ja mugavust, elektriliselt reguleeritavat nimmetuge ja pikendatavat istmepatja. N Line on saadaval perforeeritud nahkkattega rooli ja roostevabast terasest pedaalidega. N Line‘i käigukangi sportlikud metalsed rõhutused, punane võidusõidujoon ja nahkdetailid paremaks käeshoidmiseks ja veelgi enamaks autospordi tunde tekitamiseks.

 

Hyundai edasimüüjad