Stiilne välimus ja rikkalik varustus

Uus erimudel i20 Active Cross Black Edition

 

Sel kompaktsel linnamaasturil on iseloomu. Loodud neile, kes soovivad mõistliku hinnaga, väljendusrikast, hästi varustatud kompaktset sõidukit, mis sobib ideaalselt linnamaastikul sõitmiseks. i20 Active Cross Black Edition on eriti stiilne tänu läikivmustale katusele ja küljepeeglitele. Tagumised mustad aknad ja 16-tollised valuveljed panevad i-le täpi.

Erimudeli standardvarustusse kuulub 7-tolline puutetundlik ekraan koos Bluetoothi, Android Auto ja Apple CarPlayga (eelseadistatud). Naudi lihtsamat parkimist tänu dünaamilise juhendiga tagurduskaamerale.

i20 Active Cross Black Editioni hind on vaid 16 990 eurot.

 

Tule proovisõidule

VÄLIMUS

VASTUPIDAV LINNAMAASTURI STIIL

Uus i20 Active Cross näitab pilkupüüdvate väliselementidega oma seikluslikku vaimu. Nende hulka kuuluvad põhjakaitsed ja matid mustad kaitseliistud.

 

Praktilisus igas detailis

Suured ümmargused esiudutuled* lisavad i20 Active Crossi esiosale veelgi jõulisust. Nende madal asetus on ideaalne halva nähtavuse korral lisavalguse tagamiseks. Katusereelingud lisavad praktilisust ja täiendavad i20 Active Crossi karmi välimust. Hõbedase viimistlusega, et sobituda eesmiste ja tagumiste põhjakaitsetega.

* Style-mudelil põhivarustuses, saadaval Comfort-mudelitele koos Safety-paketiga

Rattakaartel on kaitseliistud, mis sobituvad küljelaiendite ja kaitseraudade mattmusta viimistlusega. Sisseehitatud tagaspoiler lisab aerodünaamilisust. Sportliku disaini juurde käib kõrge keskel asetsev stopptuli.

SISERUUM

STIILNE SALONG

i20 Active Cross pakub võidukat kombinatsiooni väljapaistvast salongist ning laiast valikust salongitoonidest ja stiilielementidest, mis tagavad värske välimuse nii seest kui ka väljast.

 

Stiilne sisevarustus

Tunne end stiilselt mugavalt. Istu sisse ja tunne end kohe otsekui kodus. Salong on viimistletud hoolikalt valitud materjalidega, et luua kõrge kvaliteediga atmosfääri. Vali salongi värviskeem, et kohandada i20 Active Cross oma isikupärase stiiliga. Saadaval 5 salongitoonis. Style-mudelile on saadaval lisavarustusena nahast istmekatted. Salongitoonidega Red Point ja Blue Point käib kokku must salongilagi.

JÕUDLUS

JÕUDLUS JA ÖKONOOMSUS

i20 Active Crossi valikus on kaks suurepärase jõudlusega bensiinimootorit. Põhivarustuses olev ISG-funktsioon peatab foori ees mootori automaatselt ja käivitab selle siis uuesti. See tagab madalama kütusekulu, väiksemad CO2 heitkogused ja parema tõhususe.

 

1,0 T-GDi 100 hj bensiinimootor

Kappa 1,0-liitrine T-GDI väikese võimsusega mootori jõudlus on 74 kW / 100 hj ja see on 5-käigulise manuaalkäigukasti või uue 7DCT 7-käigulise automaatkäigukastiga saadaval Comfort-mudelitele.

1,0 T-GDi 120 hj bensiinimootor

Kappa 1,0-liitrine T-GDI suure võimsusega mootori jõudlus on 88 kW / 120 hj ja see on 6-käigulise manuaalkäigukasti või uue 7DCT 7-käigulise automaatkäigukastiga saadaval Style-mudelitele. Mõlemal 1,0 T-GDi mootoril on nüüd sisseehitatud osakestefilter, mis parandab keskkonnasõbralikkust.

 

5 aastat garantiid ilma läbisõidupiiranguta

Nagu iga teinegi Hyundai, on ka i20 Active Cross valmistatud kõige kõrgemate kvaliteedinõuete kohaselt. Selle tõestuseks on 5-aastane läbisõidupiiranguta garantii, mis lubab nautida elus kõike väärtuslikku ilma, et peaks auto pärast muretsema. Naudi suuremat meelerahu, mille tagab autotööstuse üks parimaid garantiisid.

 

6 käiguga käigukast

Sõltuvalt valitud mootorist on i20 Active Cross saadaval kas 5- või 6-käigulise manuaalkäigukastiga.

7DCT

Uus 7DCT, seitsmekäiguline topeltsiduriga käigukast ühendab manuaalkäigukasti kütusesäästlikkuse ja sõidunaudingu automaatkäigukasti mugavusega.

Valumetallist pedaalid

Libisemist vähendavate detailidega valumetallist pedaalid väljendavad i20 Active Crossi sportlikkust.

OHUTUS

Hyundai SmartSense

i20 Active Cross pakub tipptasemel täiustatud juhi abistamise süsteeme: Hyundai Smart Sense – parem turvalisus ja rahulikum meel.

 

Rajalt kõrvalekaldumise hoiatus

Rajalt kõrvalekaldumise hoiatus annab juhile selgete visuaalsete ja akustiliste hoiatustega märku, kui auto hakkab oma rajalt väljapoole kalduma. See võib aidata ära hoida kokkupõrkeid teiste sõidukitega.

Saadaval Comfort- ja Style-mudelite põhivarustuses.

 

Esikokkupõrke hoiatus

Esikokkupõrke hoiatussüsteem, mis kasutab eesoleva tee tunnetamiseks multifunktsionaalset kaamerat, pidurdab automaatselt, kui tuvastab eesoleva auto äkkpidurduse. Esmalt hoiatab see juhti visuaalselt ja heliga ning seejärel rakendab pidurit vastavalt kokkupõrkeohu suurusele ning kasutab kokkupõrke vältimiseks maksimaalset pidurdusjõudu. Süsteem aktiveerub, kui auto ees tunnetatakse sõidukit, mis liigub kiirusel 10 km/h või kiiremini.

Saadaval Comfort- ja Style-mudelitele koos Safety-paketiga.

 

Sõidurajal püsimise abisüsteem

Sõidurajal püsimise abi hoiatab juhti ohtlike liigutuste eest, tunnetades auto asendit. Tahtmatu sõidurajalt kõrvale kaldumise korral hoiatab süsteem juhti ning vajadusel pöörab rooli viisil, mis viib auto tagasi sõidurajale. Süsteem töötab, kui auto sõidab vähemalt 60 km/h.

Saadaval Comfort- ja Style-mudelitele koos Safety-paketiga.

 

Kaugtule automaatlülituse süsteem

Automaatrežiimis tuvastab süsteem öösel nii vastutulevaid kui ka samal rajal eespool sõitvaid sõidukeid ning vahetab sobival hetkel lähituledele ümber, vähendades nii teiste juhtide pimestamist. Kui sõidukeid enam ei tuvastata, aktiveerib süsteem taas automaatselt kaugtuled, tagades juhile maksimaalse nägemisvälja.

Saadaval Comfort- ja Style-mudelitele koos Safety-paketiga.

Tähelepanuhoiatuse süsteem

See funktsioon suurendab ohutust, jälgides ja analüüsides sõidumustreid pidevalt. Kui süsteem tuvastab väsimuse või tähelepanu hajumise, kõlab häire ning ilmub sõnum, mis soovitab pausi teha.

Saadaval Comfort- ja Style-mudelitele koos Safety-paketiga.

 

Lähitulede staatiline automaatlülituse süsteem

Lähitulede staatiline automaatlülituse süsteem suurendab kurve läbides nähtavust, valgustades eesolevat teed rohkem ja lastes juhil niimoodi paremini takistusi ja jalakäijaid märgata.

Saadaval Comfort- ja Style-mudelitele koos Safety-paketiga.

Avariipidurdamise hoiatussüsteem

Avariiohtliku pidurdamise korral paneb sõiduk automaatselt ohutuled peale, et tagumisi juhte hoiatada ja vähendada tagant sissesõitmise ohtu.

 

Rehvirõhu kontrollsüsteem

Rehvirõhu kontrollsüsteem jälgib kõigi nelja rehvi rõhku ja annab teada, kui rõhk on liiga madal.

6 turvapadja süsteem

i20 Active Cross on varustatud kuue turvapadjaga, mis kaitsevad kokkupõrke ajal juhti ja kaassõitjaid. Nende hulka kuuluvad: juhi ja kaassõitja turvapadjad, eesmised külgmised turvapadjad ning eesmised ja tagumised turvakardinad.
PIlt on illustratiivne.

Sõltumata sõidukis olevatest juhiabisüsteemidest vastutab juht alati liikluse jälgimise ja sõiduki käsitsemise eest. Erinevad olud nagu teetingimused, teekattemärgistus või ilmastikutingimused võivad juhiabisüsteemide toimimist piirata.

MUGAVUS

NAUDI SUJUVAT ÜHENDUVUST

Uus i20 Active Cross pakub palju nutikat tehnoloogiat, mis hoiab sind maailmaga ühenduses ja muudab sõitmise lõõgastavamaks ja mugavamaks.

Eesmine ja tagumine parkimisabisüsteem

Parkimine muutus niivõrd palju lihtsamaks! Esi- ja tagakaitserauda paigaldatud ultraheliandurid leiavad üles kõik takistused, mida juht näha ei pruugi, ja ütlevad, millal peatuda, et takistust vältida.

Tagumised parkimisandurid on Comfort- ja Style-mudelitel. Eesmised parkimisandurid on Style-mudelil.

 

Täisautomaatne kliimaseadme süsteem

Vali lihtsalt soovitud temperatuur ja süsteem hoolitseb ülejäänu eest. Nutika automaatse uduvastase funktsiooniga hoiab see ka aknad igal ajal puhtana.

USB-laadija

Kiire ja lihtne laadimine. i20 Active Crossi USB-laadija võimaldab reisijatel oma mobiilseid seadmeid laadida.

Style-mudelil põhivarustuses, Comfort-mudelil lisavarustuses koos Tech-paketiga.

Nutikas. Mugav. Ühenduses.

i20 Active Crossi näidikuplokk annab juhile olulist teavet, nagu aktiivsete turvaelementide olek, allesjäänud sõiduulatus ja kütusekulu, välistemperatuur jne. Sportlikul soojendusega nahast roolil on ergonoomilise asetusega juhtnupud, et ühenduvusfunktsioonide ja auto süsteemide käsitsemise ajal tagada ohutus. Uus 7-tolline puutetundlik ekraan Display Audio* kuvab kasutaja nutitelefoni ekraani sisu.

* Comfort-mudelil lisavarustuses koos Tech-paketiga. Style-mudelil põhivarustuses.

 

 

Mahuta kõik, mida vajad aktiivseks eluks

i20 Active Crossi 60 : 40 jaotusega tagaistmed saab hõlpsalt täiesti tasaseks kokku klappida. See tõstab pagasiruumi mahutavust 326 liitrilt 1042 liitrile, mistõttu on sul palju vaba ruumi.

Pilt on illustratiivne. Navi pole saadaval.

TULE PROOVISÕIDULE