Hübriidauto muudab sinu sõidud hõlpsaks nii linnas kui ka maanteel. Lükka käigukang vaid asendisse „Drive“ ja naudi muretuid kilomeetreid, sest Hyundai annab kõikidele IONIQ mudelitele 7 aastase garantii ilma läbisõidupiiranguta. Garantii liitiumioon-polümeerakule on suisa 8 aastat!

Käsikäes töötavad mootorid

Elektri- ja bensiinimootor teevad sujuvat koostööd, mida juhina tunnetad kiirendades ning madalas kütusekulus.

Iselaadiv hübriid

IONIQ-uga sõites ei ole vaja nuputada, kus asub lähim laadija. IONIQ hybrid laeb oma akut ise ning pistikhübriidi saad muretult uuesti laadima panna, kui oled koju tagasi jõudnud, sest elektriaku tühjenedes lülitub pistikhübriid automaatselt bensiinimootorile üle.

Sõidad rohkem, maksad vähem

Lisaks väga heale juhitavusele ja sõiduomadustele tunned IONIQ-u omanikuna rõõmu ka oma rahakotiga. Linnas sõites lülitab IONIQ bensiinimootori sageli välja, säästes kütust ja seeläbi raha. CO2-heide on samuti madalam, mis muudab sõidud keskkonnasõbralikumaks.

 

Vali oma IONIQ

hybrid

HYUNDAI IONIQ HYBRIDVähesaastav sõidurõõm

Ülitõhus bensiinimootor ja 27 kW elektrimootor tagavad suurepärase sooritusvõime koos väiksema kütusekuluga. Süsteemi koguvõimsus on 141 hj. Energiat ammutab elektrimootor kompaktsest 1,56 kWh liitiumioon-polümeerakust, mida laetakse sõidu ajal, eriti pidurdamisel vabanevat energiat salvestades. Kiirustel kuni 120 km/h võimaldab IONIQ hybrid sõita ka päris heitmevabalt.

IONIQ hybrid hind alates 23 990 €

 

electric

HYUNDAI IONIQ ELECTRICHeitmevabalt. Kompromissitult

88 kW elektrimootor saab oma võimsa pöördemomendi ja sooritusvõime jaoks jõudu ülitõhusalt 28 kWh liitiumioon-polümeerakult. Ühekordse laadimisega võimaldab see heitmevabalt läbida kuni 280 km. Madalale šassii sisse paigutatud aku nihutab ka auto raskuskeskme allapoole, mis mõjub hästi auto reageerimisele ja sõiduomadustele.

IONIQ electric hind alates 34 990 €

 


plug-in

HYUNDAI IONIQ PLUG-INParim mõlemast maailmast

Võimas 8,9 kWh liitiumioon-polümeeraku toidab energiaga jõulise pöördemomendiga 45 kW elektrimootorit, mis laseb sõita kuni 51 km päris heitmevabalt – ideaalne näiteks igapäevaseks tööl käimiseks. Töötades tandemina koos ülitõhusa bensiinimootoriga, kasvab märkimisväärselt nii suutlikkus kui ka auto sõiduulatus. Aku salvestab liikumisel vabanevat energiat ning välise toiteallika abil saab akut ka laadida.

IONIQ plug-in hind alates 30 990 €

 

TULE PROOVISÕIDULE