VALI IONIQ, MIS SOBIB SINU ELUSTIILIGA JA TULE PROOVISÕIDULE

Otsustada, milline IONIQ on õige just sinu jaoks, on lihtne. See sõltub sellest, kui sageli, kui kaugele ja kuidas sõidad. Olgu valik milline tahes – iga IONIQ pakub rohkelt sõidurõõmu ja jõulist pöördemomenti kohe esimesest hetkest alates.

hybrid

HYUNDAI IONIQ HYBRIDVähesaastav sõidurõõm

Ülitõhus bensiinimootor ja 27 kW elektrimootor tagavad suurepärase sooritusvõime koos väiksema kütusekuluga. Süsteemi koguvõimsus on 141 hj. Energiat ammutab elektrimootor kompaktsest 1,56 kWh liitiumioon-polümeerakust, mida laetakse sõidu ajal, eriti pidurdamisel vabanevat energiat salvestades. Kiirustel kuni 120 km/h võimaldab IONIQ hybrid sõita ka päris heitmevabalt.

IONIQ hybrid hind alates 21 990 €

 

electric

HYUNDAI IONIQ ELECTRICHeitmevabalt. Kompromissitult

88 kW elektrimootor saab oma võimsa pöördemomendi ja sooritusvõime jaoks jõudu ülitõhusalt 28 kWh liitiumioon-polümeerakult. Ühekordse laadimisega võimaldab see heitmevabalt läbida kuni 280 km. Madalale šassii sisse paigutatud aku nihutab ka auto raskuskeskme allapoole, mis mõjub hästi auto reageerimisele ja sõiduomadustele.

IONIQ electric hind alates 34 990 €

 


plug-in

HYUNDAI IONIQ PLUG-INParim mõlemast maailmast

Võimas 8,9 kWh liitiumioon-polümeeraku toidab energiaga jõulise pöördemomendiga 45 kW elektrimootorit, mis laseb sõita kuni 51 km päris heitmevabalt – ideaalne näiteks igapäevaseks tööl käimiseks. Töötades tandemina koos ülitõhusa bensiinimootoriga, kasvab märkimisväärselt nii suutlikkus kui ka auto sõiduulatus. Aku salvestab liikumisel vabanevat energiat ning välise toiteallika abil saab akut ka laadida.

IONIQ plug-in hind alates 28 990 €

 


 TULE PROOVISÕIDULE