UUS ERIMUDEL HYUNDAI i20 FRESH

Hea võimalus istuda uue i20 Freshi rooli. Mitmeid disaini- ja testiauhindu kogunud Hyundai i20 välimus ja siseruum on saanud suvise värskenduse. Testides ja võrdlustes oma ruumikuse ja sõidumugavuse osas edukas i20 on nüüd saadaval erimudelina i20 Fresh.

Valikus on  kaks võimsat bensiinimootorit: jõuline 1-liitrine turbo (74 kW/100 hj) ja 1,2-liitrine (55 kW/75 hj), mõlemal 5-käiguline manuaalkäigukast. Turbomootor tarbib kütust: 4,3 l/100 km, CO2-heitmeid tekib vaid 99 g/km ja kiirendab nullist sajani 10,7 sekundiga.

Vaata tehnilisi andmeid

 

Hyundai i20 erimudel Freshi funktsionaalne, kvaliteetsete materjalidega viimistletud siseruum on omas klassis ruumikaim. i20 salongis tunneb end mugavalt iga reisija. Tagaistme seljatugi on allaklapitav suhtes 60:40, tänu millele saab pakiruumi panna ka suuremaid esemeid.

 

Must laevooder

Fresh mudeli šikk must katteriie laes toob salongi sportlikku elegantsi.

Bluetoothi valmidus

Nutitelefoni ja audiosüsteemi saab kasutada turvaliselt ja mugavalt roolirattal asuvate lülitite abil. Soojendatav nahkkattega rool pakub kindlat haaret.

 

Vaata lisavarustuse loetelu

 

i20 lisavarustus ja viimistlus on võrdväärne sama klassi suuremate autodega. Standardvarustuses on kõik vajalik ning jahutatav kindalaegas on suveboonus.

Tule proovisõidule