Hyundaiga võidad alati – sõidad siis linnateid või ralliradu.

Poodiumikoha garanteerib alati parim turvalisus, kvaliteet ja ühenduvus!

 

KONA Winner Edition

Soodushind al 17 590 €

Enesekindel ning ainulaadne KONA on loodud pilke püüdma ning pulssi tõstma. Julge välisdisain püüab tähelepanu kauni vormi, stiilsete LED-tulede ning ainulaadsete detailidega, mis rõhutavad Hyundai maasturi jõulist DNA-d. KONA pakub ootuspäraselt veatut ühenduvust ja uuenduslikku tehnoloogiat, mis muudab elu kergemaks.

Tule proovisõidule

 

KONA Electric Winner Edition

Soodushind 34 490 €

Mitmekülgne ja meeldivalt juhitav KONA Electric on esimene elektriline kompaktne linnamaastur Euroopas. Naudi sõitmist elektri jõul oma parimas esituses, fantastilist kiirendust ja piisavat sõiduulatust.

Tule proovisõidule

 

Tucson Winner Edition

Soodushind 24 990 € (esiveoline), 25 990 € (nelikveoline)

Hinnavõit 5140 €

1,6 T-GDI bensiinimootor, DCT-automaatkäigukast, LED-pakett ja Plus-pakett (täis LED-esituled koos staatiliste LED kurvituledega, Smart key, vihmasensor, päikesekiirguse kaitsega esiklaas, tumendatud klaasid taga, automaatselt tumenev tahavaatepeegel)

Hyundai Tucson ühendab endas värske ja julge disaini, rohked uued nutikad tehnilised lahendused ning tipptasemel juhiabisüsteemid. Tucson on Hyundai Euroopa müüduim auto ja sobib tänu nelikveole, kõrgele kliirensile (172 mm) ja muudele maastikufunktsioonidele ideaalselt sõitmiseks ka katteta teedel ja sügavas poris.

Tule proovisõidule

 

Santa Fe Winner Edition

Soodushind al 39 990 €

Santa Fe’s on valik nutikaid funktsioone ja süsteeme, mis kindlustavad, et kõik reisijad end hästi tunneksid. Calm Tech aitab luua mugavustsooni, et saaksid oma pere eest hoolt kanda ja nautida elu erilisi hetki. Santa Fe’l on oma klassi parimad turvapaketid ja mitu autotööstuse juhtivat turvafunktsiooni. See on teeninud Euro NCAP maksimaalse 5-punktilise hinnangu ja SAFETYBEST auhinna oma tagaistme märguande tehnoloogia eest.

Tule proovisõidule

Kõik pildid on illustratiivsed.