Close

Hyundai kevadeks valmis

Broneeri aeg teeninduses

Rohkem turvalisi kilomeetreid

Kas sinu Hyundai on kevadeks valmis? Meie spetsialistid eemaldavad sinu Hyundailt viimsedki talve jäljed. Nii on sõit ohutum ja sinu auto püsib kauem heas korras.

 

Soovitatav lisavarustus kevadhooajaks

Hoolduspakett 5+ autodele koos tasuta 24/7 autoabiga

Hoolduspaketi Eco-service eelised:

  • Autoabi 12 kuud alates hoolduse tegemise päevast*.
  • Mootoriõli ja õlifiltri vahetus.
  • Sõiduki elektroonika kontroll Hyundai GDS-tehasetestriga.
  • Pidurivedeliku, klaasipesurite, roolivõimendi, veermiku kontroll jpm

Sõõm värsket õhku

Kontrollime üle sinu auto kliimaseadme, viime läbi selle desinfitseerimise ja asendame salongi õhufiltri premiumklassi filtriga või vajadusel allergiavastase siseõhu filtriga.

Peatu ohutult

Talvised sagedased temperatuurikõikumised panevad sinu auto tõsiselt proovile. Halvas korras pidurid suurendavad kütusekulu, aga ka roolisüsteemile ja veermikule avaldatavat koormust ja kulumist, mistõttu vajavad need sagedamini remonti. Tule probleemide ennetamiseks Hyundai pidurikontrolli!

Aeg stiilivärskenduseks

Olgu sinu sõidustiil sportlik või säästlik – meil on lai valik suverehve ja velgi igaühe maitsele. Ja kui soovid, saame sinu auto rehve ka hoiustada jahedas, kuivas, valguse eest kaitstud kohas õigete rõhkude juures.

Broneeri aeg teeninduses

Lisavarustus

Alusta oma seiklust

Hyundai originaallisavarustus sobib ideaalselt igale mudelile ja on läbinud põhjaliku testimise. Lisaks on Hyundai originaallisavarustusel ka 2-aastane garantii!*

Veokonksule paigaldatav jalgrattahoidja

Sinu järgmine rattaseiklus algab siit – paigaldades autole jalgrattahoidja, mis teeb jalgrataste peale- ja mahalaadimise eriti lihtsaks. Korraga saad sellega kaasa võtta kaks ratast (maksimaalne kandevõime 60 kg). See on vargakindel ja nii kompaktne, et saad avada tagaluugi ka siis, kui rattad peal!

Statsionaarne või eemaldatav veokonks

Selle korrosioonikindla terasest veokonksu peale võid alati kindel olla, kui soovid oma pagasit turvaliselt ja efektiivselt transportida. Valikus on nii püsivalt kinnitatud kui ka eemaldatav versioon. Viimane on kasutusmugavuse tagamiseks väga lihtsalt paigaldatav ja hiljem kiiresti taas eemaldatav.

Rohkem ruumi sinu seikluste jaoks

Aerodünaamiline ja voolujooneline katusekast on lihtsalt paigaldatav ja vastupidav ning pagasi kiireks ja mugavaks peale- ja mahalaadimiseks avatav mõlemalt küljelt. Valikusse kuuluvad just sinu autole sobivad risttalad ja katusekastid.

Ümberpööratav kaitseraua kattega pakiruumi matt

Täpselt õiges mõõdus matt kaitseb tõhusalt pakiruumi. Pole vahet, milline on sinu pagas – tänu sellele kvaliteetsele veluurmatile näeb sinu auto pakiruum veel kaua välja nagu uus. Kui aga soovid vältida kaitseraua kriimustamist, saad spetsiaalsete kinnituste abil fikseerida kohale väljakeeratava katte.

Muuda oma auto veel stiilsemaks

Uste LED-valgustus

Uksevalgustus annab autole pimedas veel elegantsema ilme. Samas on see väga praktiline, sest teeb maapinna ja veelombid paremini nähtavaks.

Jalaruumi LED-valgustus

Rõhuta oma autos valitsevat stiilset atmosfääri jalaruumi varjatud valgustusega. Kauni meeleoluvalgustuse kutsuv kuma süttib iga kord, kui uksed avatakse ja suletakse. Saadaval maitsekas sinine ja klassikaline valge toon.

Astu stiilselt välja

Lisa auto välisilmele sportlikkust stiilsete astmelaudadega. Need on varustatud libisemist takistavate kummidetailidega, et sisenemine ja väljumine oleks mugav. Saadaval on mitu eri versiooni.

Broneeri aeg teeninduses