Hyundai Edition ootab sind!

Editioni kolm parimat omadust:

✔ linnamaastur

✔ hea hind

✔ kiire saadavus

 

KONA Edition

Soodushind al 15 990 €

Enesekindel ning ainulaadne KONA on loodud pilke püüdma ning pulssi tõstma. Julge välisdisain püüab tähelepanu kauni vormi, stiilsete LED-tulede ning ainulaadsete detailidega, mis rõhutavad Hyundai maasturi jõulist DNA-d. KONA pakub ootuspäraselt veatut ühenduvust ja uuenduslikku tehnoloogiat, mis muudab elu kergemaks.

Tule proovisõidule

 

KONA Hybrid Edition

Soodushind al 23 990 €

KONA perekonna uusim liige kasutab elektrijõudu, aidates sul ühe bensiiniliitriga kaugemale jõuda. Kõike seda ilma, et peaksid akut laadima või oma sõiduharjumusi muutma. KONA hübriid on varustatud nii bensiini- kui ka elektrimootoriga, mis töötavad koos suurepärase kütuse ökonoomsuse pakkumiseks ja heitgaaside vähendamiseks.

Tule proovisõidule

 

KONA Electric Edition

Soodushind 33 990 €

Mitmekülgne ja meeldivalt juhitav KONA Electric on esimene elektriline kompaktne linnamaastur Euroopas. Naudi sõitmist elektri jõul oma parimas esituses, fantastilist kiirendust ja piisavat sõiduulatust.

Tule proovisõidule

 

Tucson Edition

Soodushind 24 990 € (esiveoline), 26 990 € (nelikveoline)

Hinnavõit 4140 €

1,6 T-GDI bensiinimootor, DCT-automaatkäigukast, LED-pakett ja Plus-pakett (täis LED-esituled koos staatiliste LED kurvituledega, Smart key, vihmasensor, päikesekiirguse kaitsega esiklaas, tumendatud klaasid taga, automaatselt tumenev tahavaatepeegel)

Hyundai Tucson ühendab endas värske ja julge disaini, rohked uued nutikad tehnilised lahendused ning tipptasemel juhiabisüsteemid. Tucson on Hyundai Euroopa müüduim auto ja sobib tänu nelikveole, kõrgele kliirensile (172 mm) ja muudele maastikufunktsioonidele ideaalselt sõitmiseks ka katteta teedel ja sügavas poris.

Tule proovisõidule

 

Santa Fe Edition

Soodushind al 39 990 €

Santa Fe’s on valik nutikaid funktsioone ja süsteeme, mis kindlustavad, et kõik reisijad end hästi tunneksid. Calm Tech aitab luua mugavustsooni, et saaksid oma pere eest hoolt kanda ja nautida elu erilisi hetki. Santa Fe’l on oma klassi parimad turvapaketid ja mitu autotööstuse juhtivat turvafunktsiooni. See on teeninud Euro NCAP maksimaalse 5-punktilise hinnangu ja SAFETYBEST auhinna oma tagaistme märguande tehnoloogia eest.

Tule proovisõidule

Kõik pildid on illustratiivsed.